Facebook Google+ Twitter

Dodaj zdjęcie do profilu. To się opłaca

Zapowiedzieliśmy w maju, a przez cały czerwiec przypominaliśmy, że od 2 lipca wracamy do zapisanego w regulaminie wymogu umieszczania zdjęcia w profilu autora.

Od wymogu tego jedynie czasowo odeszliśmy ze względu na wprowadzone w maju zmiany wyglądu serwisu, obejmujące m.in. nowy mechanizm dodawania zdjęć w profilach. Jak sądzę, przez miesiąc mieliśmy wszyscy czas do zmian tych przywyknąć, a zdarzające się usterki zostały usunięte. Na nowo zatem prosimy nie tylko o podawanie imienia i nazwiska, ale też dodawanie swych zdjęć. Dlatego, że z punktu widzenia czytelnika materiały dziennikarzy obywatelskich, którzy nie skrywają swej twarzy, są bardziej wiarygodne. Od początku istnienia Wiadomości24.pl nie raz mieliśmy też okazję przekonać się, że publikowanie w takiej formule skłania samego autora do większej odpowiedzialności za słowo.

Jedynie autorzy posiadający swój wizerunek w profilu mogą brać udział w konkursach, otrzymywać nagrody pieniężne i rzeczowe za nadsyłane materiały. Tylko oni awansują w dziennikarskiej hierarchii Wiadomości24.pl. Już po opublikowaniu przynajmniej pięciu materiałów otrzymują status "Debiutanta", a wraz z nim prawo do ubiegania się o legitymację prasową, pomoc przy uzyskiwaniu akredytacji, pierwsze możliwości wpływania na kształt serwisu, rosnące wraz z kolejnymi, (przyznawanymi w pierwszy czwartek każdego miesiąca) awansami - na "Reportera", "Dziennikarza" i "Redaktora".

Docelowo pozwala to na samodzielne publikowanie swych materiałów (bez ingerencji redakcji) na stronach Wiadomości24.pl - serwisu z pierwszej piętnastki polskich internetowych serwisów informacyjnych. Macie wpływ na to, kto powinien otrzymać awans. Proszę o wpisywanie propozycji w tej grupie.

Dodawanie zdjęć nie jest trudne. W razie wątpliwości wystarczy zajrzeć do materiału i obejrzeć film instruktażowy Przemka Trubalskiego, albo zerknąć w ten tekst, gdzie znajdziecie instrukcję przygotowania szablonu autorstwa Tomka Sierpińskiego.

Materiały autorów, którzy nie dodali wizerunku w swym profilu nie będą promowane przez dodawanie do działów tematycznych. Możemy je zamieszczać jedynie w dziale "Moje Trzy Grosze", będącym wydzieloną częścią serwisu.

Jak stanowi regulamin Wiadomości24.pl, Autorzy nie mający swego zdjęcia w profilu nie mogą otrzymywać legitymacji prasowych, nagród ani wyróżnień. Nie możemy też przyznawać im kolejnych uprawnień. Konsekwentnie będziemy też pozbawiali uprawnień osoby, które swój wizerunek z profilu autora usunęły.

Do reguł określonych w regulaminie, po okresie przejściowym, jak już pisałem - związanym z wprowadzeniem w maju nowej wersji Wiadomości24, wracamy od dziś. Stopniowo będziemy przyznawali uprawnienia nowej, bardzo licznej grupie autorów. W razie jakichkolwiek kłopotów z zamieszczaniem zdjęć, codziennie, od godz. 7 do 23 pomocą służy redaktor dyżurny. Korzystajcie z e-maila (redakcja@wiadomosci24.pl) i GG (24000). Numer telefonu i kontakt przez Skype znajdziecie na pierwszej stronie, pod zdjęciem dyżurnego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

a ja dodałem kilka zdjęć do profilu, ale widać tylko jedno

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 13.07.2009 20:57

Bardzo dobrze

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 13.07.2009 13:43

Panie Przemku poda mi Pan adres swojego fryzjera??? :))) Super fryz !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję Przemku... Odnalazłam problem - nie pokazywała się druga opcja (poza avatar), ponieważ miałam za małe zdjęcie.
Teraz szukam zdjęcia ...;-), większego:-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

ale... chyba nie o to mi chodziło... Tam jest opis jak "wrzucić" zdjęcie do artykułu..., a mnie interesuje zdjęcie autora do artykułu... Mam go w swoim profilu, ale nie pojawia się przy artykułach czy fotoreportażach... :-) hm...? Mimo przesłuchania instruktażu... nie znalazłam innej opcji - tylko ustaw jako "avatar"...., a ja chcę inaczej - do artykułu :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

To znaczy, że jestem nieuważna, bo wcześniej tego nie znalazłam :-) Dziękuję Pawle:-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Liliano to jest wszystko opisane w dziale Pomoc (przycisk pod dyżurnym) link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja się przyznaję - ja mam problem :-), ale z umieszczeniem zdjęcia "do artykułów". Nie wiem jak to zrobić...? Ktoś podpowie?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Klaudia, Ty też masz chyba z tym mały problemik?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie wiem dlaczego niektórym sprawia to tak duży problem ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.