Facebook Google+ Twitter

Dodatkowy koncert Jack'a White'a w Krakowie. Bilety na pierwszy wyprzedane w 3 minuty

19 września ruszyła sprzedaż biletów na koncert Jack'a White'a w Starej Zajezdni w Krakowie. Zostały wyprzedane w ciągu 3 minut, dlatego muzyk postanowił zagrać dodatkowy koncert. Jeden z najpopularniejszych artystów muzyki rockowej przyjedzie do Polski 12 listopada.

 / Fot. By Frida Borjeson from Stockholm, Sweden (The Raconteurs) [CC-BY-2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by/2.0)], via Wikimedia CommonsZgodnie z obietnicą złożoną na tegorocznym Open'erze Jack White, znany przede wszystkim jako lider jednego z najważniejszych rockowych zespołów "The White Stripes" wraca do Polski, aby zagrać specjalny, kameralny koncert w Starej Zajezdni na krakowskim Kazimierzu.

Koncert zaplanowano na 12 listopada. Sprzedaż biletów ruszyła 19 września - zostały wyprzedane w 3 minuty. Organizatorzy wydarzenia zaskoczeni tak wielkim zainteresowaniem postanowili zorganizować dodatkowy koncert. Artysta przyjął ich propozycję i 12 listopada w Starej Zajezdni w Krakowie zagra aż dwa koncerty.

Wszyscy, którzy nie zdążyli kupić biletów, będą mogli to zrobić w poniedziałek 22 września od godziny 15.

Solowy debiut Jack'a White'a, płyta "Blunderbuss" ukazała się w 2012 roku i szybko dotarła do 1. miejsca listy Billboard 200 w USA sprzedając się w przeciągu tygodnia od dnia premiery w nakładzie 138 tysięcy egzemplarzy. W czerwcu tego roku muzyk wydał kolejny solowy album zatytułowany "Lazaretto".

Zobacz także: Jack White wystąpi w Krakowie 12 listopada!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.