Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5899 miejsce

Dog albinos szuka domu

Mały Książę, dog niemiecki, w czerwcu skończy dwa lata. Jego pierwszy właściciel oddał go innym ludziom, to skomplikowana historia. Niepełnosprawny pies trafił w końcu do schroniska, gdzie czeka na nowego właściciela.

"Mały Książę" - pilnie czeka na właściciela / Fot. www.dogi-adopcje.plMały Książę jest albinosem, niedosłyszy (ale reaguje na wysokie i bardzo głośne tony). Słabo widzi, jednak szybko uczy się otoczenia. Uwielbia jazdę samochodem, jest zupełnie niekonfliktowy. Osoba, która zechce go zabrać do domu na stałe, jestem pewna, że będzie miała w nim wiernego przyjaciela. Po spacerach uwielbia spać. Pies lubi inne zwierzęta.Dog niemiecki i kot / Fot. Beata TraciakZe schroniska wydostali go cudowni ludzie, którzy naprawdę kochają zwierzęta. Przecież schronisko dla niepełnosprawnego psiaka, to śmierć. "Mały Książę" ma szansę na dom i na życie. Teraz jest w domu tymczasowym. Nie ma możliwości aby osoba, która się nim teraz opiekuje zabrała go na stałe.

www.dogi-adopcje.pl

"Mały Książę" / Fot. www.dogi-adopcje.pl"Mały Książę" / Fot. www.dogi-adopcje.pl"Mały Książę " / Fot. www.dogi-adopcje.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

kasia
  • kasia
  • 17.02.2011 12:06

a czy ten piesek ma paszport ? ja jestem za granicą, a wyrabianie paszportu w Polsce długo trwa

kuna_1985@interia.pl

Komentarz został ukrytyrozwiń
paula michalska
  • paula michalska
  • 09.11.2010 23:17

nie zroaumie ludzi tak nieodpowiedzialnych jak mozna wziasc psa i go puzniej oddac to jest istota ktura czuje rozumie jest wierna i oddana to my ludzie jestesmy tak nieodpowiedzialni ja mam trzy wspaniale pieski sa to duze rasy w tym jeden ze schroniska i nigdy zadnego bym nigdzie i nikomu nie oddala a tez mam zlbinosa amstafa i biorac go zdawalam sobie sprawe ze jest to pies slabszy i bardziej podatny na wszelkie dolegliwosci ten dog jest piekny i zasluguje na milosc i dobroc czlowieka to nie jest tak wiele pies potrafi sie odwdzieczyc sto krotnie pozdrawiam PAULA

Komentarz został ukrytyrozwiń

5*****

Komentarz został ukrytyrozwiń

W domach tymczasowych jest wiecej Panie Piotrze. Psy są pod opieką stowarzyszenia www.dogi-adopcje.pl
Wolontariusze zabierają psy ze schronisk i umieszczają je w D.T. Nie mają jeszcze właścicieli. "Mały Książę"jest psiakiem niepełnosprawnym, ale to nie ma znaczenia, dla jego egzystencję w domu. Dogi, to łagodne i dające wiele ciepła zwierzaki. Na podanej stronie jest cały wykaz psów, które czekają na miłość. Ten ma niecałe dwa lata, a już przeszedł wiele w życiu. W schronisku byłby skazany na śmierć.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy to jest jedyny okaz, czy jest ich więcej?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Film na "YouTube" -
Dla "Małego Księcia".
http://www.youtube.com/watch?v=7rfgqgBmZpk

Komentarz został ukrytyrozwiń

http://neeon.pl/ogloszenie.php?id=115540

Komentarz został ukrytyrozwiń

http://www.darmoweogloszenia.pl/ogloszenia.php?kat=787&id=142160

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jego pierwszy pan go oddał innym ludziom... Ci oddali mu go z powrotem... po tym jak pies wrócił do niego i nie było chętnych na adopcję, pan oddał go do schroniska... Schronisko dla niepełnosprawnego psa, to wyrok śmierci...

Wyciągnęli go ze schroniska miłośnicy rasy i cudowni ludzie, których bardzo poruszył jego los, dali mu tymczasowe schronienie. Sprawdzili jego zachowania i charakter pod każdym względem. Niestety nie mogą mu dać domu na stałe, bo sami mają cztery przygarnięte psy.

Mały Książę, w czerwcu skończy dwa lata. Jest albinosem, niedosłyszy (jednak reaguje na wysokie i bardzo głośne tony). Słabo widzi, jednak szybko uczy się otoczenia, które nie stanowi dla niego żadnego problemu.
Jest przepięknym, cudownym psem, o łagodnym i milusińskim usposobieniu. Po spacerach uwielbia spać, do tego stopnia, że trudno go dobudzić :). Uwielbia być głaskany za uchem, mruczy wtedy jak kot :) Obcując z nim ma się wrażenie, że jego ułomności nie przeszkadzają mu w życiu, dla niego to normalne. Fantastycznie dogaduje się z innymi zwierzętami.

Nie jest absolutnie agresywny. Lubi jeździć samochodem. Bardzo lubi ludzi, posługuje się węchem, kiedy czuje człowieka ogon nie przestaje mu się kiwać z radości. Przebywając z nim, ma się wrażenie, że to zupełnie normalny pies, jego przypadłość nie przeszkadza mu w życiu.
Decyzja o adopcji musi być dokładnie przemyślana, ponieważ życie z psem specjalnej troski to na pewno inne życie, jednak może dać wiele satysfakcji i radości.
Wierzymy, że Książę znajdzie kochającą rodzinę, dla której kalectwo nie będzie przeszkodą. On potrzebuje kochającego Pana/Pani,którzy będą jego przewodnikami i zapewnią mu poczucie bezpieczeństwa.


Pies,został przebadany, zaszczepiony i wykastrowany. Nie może zostać dłużej w domu tymczasowym PILNIE POSZUKUJEMY MU DOMU!!!


POKOCHAJ MNIE ODPOWIEDZIALNY CZŁOWIEKU A JA POKOCHAM CIEBIE.


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o życiu z głuchym dogiem,pomocniczo odsyłamy do książki "Wspaniała Gracie" autorem, której jest Dan Dye Mark Beckloff. Kliknij aby powiększyć obrazek.
Telefon: Po godzinie 17-tej: 604 492 979 lub 888 555 240

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.