Facebook Google+ Twitter

Dog Eat Dog zagra trzy koncerty w Polsce. Fani zespołu usłyszą wszystkie utwory z płyty All Boro Kings

Amerykański zespół Dog Eat Dog po raz kolejny wystąpi w Polsce. Koncerty odbędą się w kwietniu w Warszawie, Krakowie i Gdańsku. Z okazji 20-lecia wydania płyty "All Boro Kings" fani wysłuchają wszystkich utworów z tego krążka.

 / Fot. I, Miraceti [GFDL (http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html), CC-BY-SA-3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/) or CC BY-SA 2.5 (http://creatiByła druga połowa maja roku 1994. Na wschodnim wybrzeżu USA działał zespół Dog Eat Dog, który w tym okresie wydał niesamowity debiutancki krążek. Materiał, który wlał mnóstwo świeżości i radości do ostrego grania. Nosił tytuł "All Boro Kings".

20 lat temu, 24 maja 1994 roku wytwórnia Roadrunner wydała debiutancki album Dog Eat Dog, na którym Amerykanie zmieszali metal, hard core, rap. Dzięki sekcji dętej trwający nieco ponad 35 minut materiał doprawiono soulowo-funkowym klimatem. Nikt wcześniej nie zrobił tego tak dobrze jak oni.

Płyta "All Boro Kings" rozeszła się na świecie w 600 tys. egzemplarzy. Z okazji okrągłej rocznicy Dog Eat Dog na koncertach w Polsce zagrają ten materiał w całości. Promowali go u nas już 20 lat temu (koncertowali wtedy razem z Biohazard). Teraz czasy są oczywiście inne, podobnie skład zespołu. Wydarzenia sprzed dwóch dekad pamiętają tylko basista Dave Neabore i wokalista John Connor. Na szczęście kawałki z "All Boro Kings" nie zestarzały się, są uniwersalne i porywają do zabawy tak samo skutecznie jak kiedyś.

Czytaj także: Hozier kolejną gwiazdą festiwalu Open'er 2015. Artysta na scenie w Gdyni wystąpi 4 lipca


Dog Eat Dog live to niesamowity żywioł, kapitalna energia. Jeśli dodać do tego, że zagrają cały swój kultowy debiut oraz najlepsze numery z pozostałych płyt, nie pozostaje nic innego, jak tylko zaznaczyć sobie odpowiedni dzień w kalendarzu. Pierwszy koncert w ramach trasy po Polsce odbędzie się 23 kwietnia w krakowskiej Fabryce. Następnego dnia Dog Eat Dog wystąpi w stołecznej Proximie. Trzeci koncert zapowiedziano na 25 kwietnia. Grupa zagra wtedy w gdańskim Parlamencie. Bilety dostępne są na stronie organizatora, agencji PW Events. Sprzedaje je również Eventim, TicketPro czy eBilet. Kosztują one od 55 zł.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.