Facebook Google+ Twitter

Dojazd na sobotnie i niedzielne uroczystości żałobne

PKP Intercity oraz Przewozy Regionalne uruchomią dodatkowe pociągi. Kolejarze przygotowali specjalne ceny biletów.

Logo Przewozy Regionalne / Fot. Krzysztof Maria Różański Podróżni wracający z uroczystości żałobnych otrzymają darmowe bilety. Będą musieli jedynie zapłacić za miejscówkę w pociągach z rezerwacjami miejsc.

Oprócz tego można skorzystać z oferty weekendowej umożliwiającej przejazdy przez cały weekend. W przypadku PKP Intercity bilet kosztuje 99 zł (dla klasy drugiej) i można nim podróżować od piątku od godziny 19.00 do 6.00 rano w poniedziałek. Jeśli wybierzemy tańszy bilet przewozów regionalnych za 60 zł (tylko druga klasa) będziemy mogli poruszać się pociągami od godziny 19.00 w piątek do godziny 24.00 w niedzielę.

Ponadto grupy zorganizowane (co najmniej 10 osób) zapłacą za bilety w PKP Intercity połowę ceny, otrzymają również bezpłatny bilet dla opiekuna. Aby skorzystać z oferty należy taką informację zgłosić wcześniej.

Dodatkowo uruchomione zostaną specjalne pociągi w całej Polsce. Wszystko będzie zależeć od zainteresowania ludzi pragnących dotrzeć na obie uroczystości.

Przed podróżą warto sprawdzić również informacje o przejazdach autobusowych. Firmy przewoźnicze starają się sprostać oczekiwaniom ludzi i usiłują wystawić większą liczbę pojazdów. Więcej informacji można uzyskać w kasach dworców autobusowych. Wiele osób wybiera się również samochodami. Warto spytać sąsiadów, znajomych, czy przypadkiem nie mają wolnych miejsc w autach. Także na serwisach ogłoszeniowych możemy znaleźć oferty podróży do Warszawy, czy Krakowa w zamian za zwrot części kosztów paliwa.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.