Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2769 miejsce

Dokąd po bezpłatną poradę prawną w Warszawie?

Towarzystwo Inicjatyw Społecznych Troska otworzyło już dwa punkty bezpłatnych porad prawnych z których może korzystać każdy mieszkaniec Warszawy.

 / Fot. TroskaTowarzystwo Inicjatyw Społecznych Troska istnieje od 2004 roku. Pomoc, jaką oferuje skierowana jest do mieszkańców Warszawy. W 2005 otworzyliśmy Punkt Bezpłatnych Porad Prawnych przy ul Sękocińskiej 5, początkowo dla mieszkańców Ochoty. W tym roku otworzyliśmy kolejny tym razem na Pradze, przy ul. Darwina 3a. Nowa lokalizacja sprawi, że nasza pomoc dotrze do jeszcze większej liczby potrzebujących, tym razem z okolic Pragi-Północ, Pragi-Południe, Targówka, Bródna i Białołęki.

Bezpłatne porady prawne w siedzibie Towarzystwa przy ul. Sękocińskiej 5 udzielane są 5 razy w tygodniu (w godzinach 17-19) lub przy ul. Darwina 3a ( blisko Ronda Starzyńskiego) (w poniedziałki w godz. 10-12, w środy w godz.17-19, w piątki w godz. 16-18). Terminy porad, zostały ułożone tak, aby mogły z nich skorzystać zarówno osoby aktywne zawodowo, jak i bezrobotni oraz seniorzy. Każdy, kto do nas przyjdzie, zostanie wysłuchany, a współpracujący z nami prawnicy udzielą fachowej pomocy z zakresu prawa spadkowego, rodzinnego, lokalowego, administracyjnego.

Aby skorzystać z naszej pomocy, zadzwoń w godz. 9-20 na numer 022 659 21 25 i zapisz się na wizytę
Udzielamy także porad za pośrednictwem e-mail: troska@onet.eu. Punkt Porad Prawnych Troski współfinansowany jest ze środków Biura Polityki Społecznej m.st. Warszawy i jako jedyny w stolicy działa pod patronatem Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

+

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.