Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5180 miejsce

"Dokumenta 14" tego roku także w Atenach. Uroczyste otwarcie

Dokumenta, największy i najważniejszy, obok Biennale w Wenecji, przegląd sztuki nowoczesnej, pierwszy raz rownolegle z Kassel w Atenach. Fotorelacja z otwarcia w dniu 8. 04. 2017

1 z 20 Następne zdjęcie
Zdjęcie: "Dokumenta" odbywała  się już 13 razy, cyklicznie co 5 lat w niemieckim mieście Kassel. W tym roku, po raz  pierwszy gości także poza granicami Niemiec, bo w greckiej stolicy.    Foto. C. Markiewicz
"Dokumenta" odbywała się już 13 razy, cyklicznie co 5 lat w niemieckim mieście Kassel. W tym roku, po raz pierwszy gości także poza granicami Niemiec, bo w greckiej stolicy. Foto. C. Markiewicz

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Juz za tydzien otwarcie prezentacji "Dokumenta 14 " w niemieckim Kassel. Podano juz dokladny program .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na milosnikow sztuki nowoczesnej czekaja w tym roku az trzy wspaniale prezentacje : 1 ) -" Dokumenta 14 " w Atenach ( 8.4.2017 - 16.7.2017) 2 )- " Dokumenta 14 " w Kassel ( 10.6.- 17.9.2017) 3 )- "Biennale 57 " w Wenecji ( 13.05. - 26.11.2017 )

Komentarz został ukrytyrozwiń

Recepta na takie zdjecia jest prosta. Trzeba byc o wlasciwej porze na wlasciwym miejscu. Troche szczescia tez nie szkodzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

a ta fotka Gwardii Narodowej jest rarytasem chyba. "złapanie" w kadr kuratora Adama Szymczyka Ty to Cecylio masz szczęście!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Barbaro , impreza tak bogata w wydarzenia i trwajaca 100 dni napewno zostanie w Atenach pozytywnie przyjeta przez mieszkancow i gosci. Grecy sa bardzo goscinni i na brak turystow narzekac nie moga.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Znakomity pomysł p. Adama Szymczyka. W Kassel byłam na D10. Robi wrażenie, choć chyba nie dałam rady obejrzeć wszystkiego i zajęłam się oglądaniem ciekawostek Kassel.
Ateny to magnes, więc frekwencja z pewnością będzie dobra. Można dwie pieczenie upiec. :-)
Nie wspominając o ulżeniu Grekom w kryzysie taką małą cegiełką. Ciekawe jak Grecy przyjęli to wydarzenie i zagranicznych turystów ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

" Uczmy sie od Aten " - to motto tegorocznej " Dokumenta 14" , od Aten - kolebki europejskiej cywilizacji i demokracji. To chyba dobry pomysl Adama Szymczyka ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

" Utrzymanie rownowagi miedzy wystawami w obu miastach bylo trudnym zadaniem " powiedzial Adam Szymczyk polski dyrektor artystyczny "Dokumenta 14 ".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.