Facebook Google+ Twitter

Dokumentacja medyczna Schumachera została skradziona

Dokumentacja medyczna byłego mistrza świata Formuły 1 Michaela Schumachera została skradziona - poinformowała menedżerka kierowcy Sabine Kehm.

 / Fot. By Original photograph by Chris J. Moffett) [CC-BY-SA-2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)], via Wikimedia CommonsMenedżerka Schumachera w specjalnie przygotowanym oświadczeniu napisała: "Od paru dni niektóre akta są w obiegu, a złodzieje chcą je sprzedać. Nie ma żadnej gwarancji, że są one prawdziwe. Apeluję zatem do dziennikarzy o rozsądek. Tu chodzi o tajne dokumenty, które nie powinny ujrzeć światła dziennego" - podaje polskie radio za PAP. Menedżerka podkreśliła również, że opublikowanie tych materiałów jest prawnie zakazane i zapowiada wszczęcie postępowania przeciwko tym, którzy się do tego posuną.

Zgodnie z informacjami podanymi przez portal bild.de, złodzieje żądają 60 tysięcy franków szwajcarskich.

Michael Schumacher 29 grudnia 2013 roku uległ poważnemu wypadkowi narciarskiemu w znanym francuskim kurorcie Meribel. Niemiec przewrócił się i uderzył głową w skałę. Sportowiec miał założony kask, ale siła uderzenia była tak duża, że doznał poważnego urazu mózgu. Tydzień temu menadżerka Schumachera poinformowała, że został on wybudzony ze śpiączki i przewieziony na rehabilitację do innego szpitala.

Schumacher jest siedmiokrotnym mistrzem świata kierowców Formuły 1, tytuły wywalczył w latach 1994 - 1995 oraz 2000 - 2004.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.