Facebook Google+ Twitter

Dokumenty obciążające Putina pojawiły się na Facebooku

Zmarła w ubiegłym w tygodniu Marina Salie pracowała w 1992 r. w komisji badającej prawidłowość działań Władimira Putina, który wówczas zajmował odpowiedzialne stanowisko w merostwie Petersburga. Ustalenia komisji utknęły na Kremlu.

Władimir Putin / Fot. Presidential Press and Information Office/Wikipedia/Cretive Commons 3.0Zamieszczone na Facebooku dokumenty pochodzą z czasu kiedy Władimir Putin był odpowiedzialny za cały wachlarz kontaktów zagranicznych władz Petersburga. Jak podaje rmf24, transakcje w wyniku których trafiało za granicę całe mnóstwo towarów o wartości około 100 milionów dolarów, obwarowane były zasadą wzajemności w wyniku czego do Petersburga trafić powinno wiele artykułów spożywczych. Towar nigdy nie dotarł do adresata, co ustaliła komisja, zaś sam Putin rzekomo brał udział w machinacjach z podejrzanymi firmami, a także miał manipulować cenami.

Dokumenty dowodzące nieprawidłowości zawinionych przez Putina, dostarczono na Władimir Putin / Fot. Presidential Press and Information Office/Wikipedia/Cretive Commons 3.0Kreml i na tym się skończyło. Nie wyciągnięto żadnych konsekwencji, zaś sam zainteresowany niebawem został prezydentem.


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.