Facebook Google+ Twitter

Dołącz do Eko-startera i zrealizuj swój projekt ekologiczny!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-02-26 10:39

Fundacja Greenpeace Polska rusza z programem Eko-starter, którego celem jest wsparcie lokalnych działań na rzecz ochrony środowiska naturalnego. Zgłoszenia można nadsyłać do 31 marca br., więcej informacji na stronie www.eko-starter.pl

W myśl zasady „Myśl globalnie – działaj lokalnie”, Greenpeace chce wesprzeć początkujących animatorów i animatorki, którzy mają ciekawe pomysły na działania proekologiczne w swoich miejscach zamieszkania. Pod uwagę brane będą przede wszystkim projekty oparte na współpracy i zaangażowaniu różnych środowisk, które będą pobudzały lokalne społeczności do działania, a w rezultacie zmierzały do wprowadzania realnych zmian w postrzeganiu potrzeb ochrony środowiska.


Eko–starter powstał po to, żeby umożliwić zrealizowanie działań wszystkim tym, którzy mają pomysły na przeprowadzenie projektów w swojej społeczności. Chcemy podjąć współpracę z przyszłymi animatorami i animatorkami, którzy chcą połączyć swoje pasje i zainteresowania z efektywnym działaniem, ale do realizacji jego potrzebują wsparcia merytorycznego i finansowego – powiedziała Katarzyna Mamos, koordynatorka wolontariatu w Greenpeace Polska.

Spośród wszystkich nadesłanych projektów dofinansowanie i wsparcie merytoryczne otrzymają te, które będą prezentować nowatorskie rozwiązania z potencjałem rozwoju i kontynuacji. Uczestnicy i uczestniczki programu wezmą udział w szkoleniach, podczas których dowiedzą się jak planować i realizować działania na rzecz ochrony środowiska i dopracują swoje projekty pod okiem doświadczonych ekspertów.

Zgłoszenia do programu Eko-starter można nadsyłać do 31 marca 2014 roku. Maksymalna kwota dofinansowania jednego projektu to 5000 zł. Szczegółowe informacje oraz regulamin i formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie www.eko-starter.pl.
(Dominika Sokołowska)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.