Facebook Google+ Twitter

Dołącz do Koalicji na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością

Organizacje pozarządowe z całego kraju mogą przystępować do Koalicji na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością. Wszystko po to, aby wspólnie lepiej pomagać potrzebującym podopiecznym.

http://www.koalicjaon.org.pl/ / Fot. http://www.koalicjaon.org.pl/Celem powstania koalicji jest jednoczenie środowiska organizacji pozarządowych, działających na rzecz osób z niepełnosprawnością. Jednoczenie to ma na celu wspólne działanie w tym środowisku, aby przeciwdziałać dyskryminacji, dokonanie zmiany w świadomości społecznej wobec osób niepełnosprawnych oraz stworzenie warunków sprzyjających pełnemu, aktywnemu udziałowi osób z niepełnosprawnością w życiu publicznym.

Aby przystąpić do Koalicji należy złożyć komplet dokumentów którego wykaz można znaleźć na stronie organizacji

Koalicja budowana jest dzięki dotacji z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Sam jestem osobą niepełnosprawną. Mam kłopoty ze wzrokiem i jak najbardziej popieram akcje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

POPIERAM! "jajakobyły" (PISOWNIA CELOWA) pośrednik pracy i doradca zawodowy SŁUŻĘ POMOCĄ! PODZIELAM ZDANIE TADEUSZA I RYSZARDA.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Super!Popieram!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Brawo! Popieram wszelkie działania zmierzające do polepszenia życia ludziom słabszym, nie tylko niepełnosprawnym. Dobrze byłoby, gdyby każdy człowiek w chwilach słabości mógł znaleźć pomocną dłoń i wsparcie z Organizacji Obywatelskich. Życzę powodzenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.