Facebook Google+ Twitter

Dołącz do młodych lwów i zagraj w podgórskim mundialu

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-06-11 11:38

Uwaga, wciąż można zapisywać się do pierwszego podgórskiego mundialu! Kto chce przeżyć piłkarskie emocje, niech koniecznie zgłasza 3, 4 lub 5-osobową drużynę młodych zawodników z roczników 2003 i 2004. Pierwsze starcia – już w ten weekend.

Warto podjąć wyzwanie. Oprócz niesamowitych wrażeń – które gwarantuje sportowa rywalizacja – na najlepszych czekają cenne nagrody: repliki piłki Brazuca oraz futbolowe akcesoria: koszulki, skarpety oraz bidony. Każdy z zawodników drużyn, które dotrą do finału, otrzyma również na pamiątkę unikalną koszulkę z limitowanej edycji, a także dyplom.
Pierwsza faza turnieju odbędzie się w najbliższy weekend na stadionie Garbarni. By wziąć w niej udział należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (dostępny tutaj: http://www.bonarkacitycenter.pl/aktualnosci/lowcy-bramek-na-boisko-rusza-mundial-bonarki-i-garbarni) i wysłać go na adres P.Zielinski@kuc.com.pl. 14 czerwca w szranki staną drużyny z rocznika 2003, dzień później zmierzą się młodsi zawodnicy. Najlepsze drużyny awansują do finału turnieju. Rozegrany zostanie 21 oraz 22 czerwca. Wtedy obok Bonarki staną dwa prawdziwe boiska. Na jednym rozgrywane będą mecze o najwyższą stawkę, na drugim wziąć będzie można udział w piłkarskich treningach oraz rekrutacji do Garbarni. Przewidziane są również inne atrakcje – jak m.in. wystawa futbolowych pamiątek z bogatej historii Garbarni, w tym pierwsza tak szczegółowa wystawa fotograficzna dokumentująca nawet te najmniej znane epizody z dziejów klubu.
Gościem specjalnym finałowych rozgrywek będzie sam Jerzy Dudek, wielka sportowa osobowość.
Organizatorami podgórskiego mundialu jest Bonarka City Center oraz RKS Garbarnia. Patronat medialny nad wydarzeniem objęło Radio KRK FM oraz Dziennik Polski. Nagrody ufundował Martes Sport - największy sklep sportowy działający w Bonarce.
(Przemysław Zieliński)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.