Facebook Google+ Twitter

Dolina Charlotty. Stolica rockowej publiczności!

Na ten koncert III Festiwalu Legend Rocka w podsłupskiej Dolinie Charlotty czekali przede wszystkim miłośnicy glamrocka. W sobotę zagrały dwa zespoły - o jakże różnych ładunkach wspomnień - T-Rex i Slade! Publiczność słuchała i... szalała!

T-Rex rozkołysali publiczność... / Fot. Ryszard K. Hetnarowicz- Przyjechaliśmy tutaj z Radomia i okolic karawaną samochodów - mówił Grzegorz Biernat, wskazując na liczną grupę fanów Slade. - I możesz wierzyć albo nie, ale po koncercie wracamy do siebie. Każdy ma jakieś obowiązki a dla pięćdziesiątki luda nie tak łatwo zdobyć u was noclegi! Ludzie! Bawcie się z nami! - rzucił na koniec w stronę gęstniejącego tłumu widzów.

...i porwali ją do tańca! / Fot. Ryszard K. HetnarowiczA tych do wspólnej zabawy nie trzeba było zachęcać. Wprawdzie wprawdzie w kuluarach amfiteatralnych "sladowcy" przekomarzali się z "t-rexowcami" o to, czy ci ostatni mają prawo uznawać się za fanów grupy, która od śmierci Marca Bolana (1977 r.) właściwie nie istnieje, ale... Właśnie! Ich muzyka jest żywa! I to nic, że ze składu został tylko Paul Fenton, perkusista grający jeszcze z Bolanem! - "Get It On" i "Children of The Revolution" wiecznie żywe! A kapela nie nazywa się T.Rex, tylko gra pod pełną nazwą T-Rex: A Celebration of Marc and Mickey (innego nieżyjącego muzyka zespołu, Mickey Finna - dop. RKH)! Będziecie słuchać razem z nami, bo robią to znakomicie! - przekonywali "t-rexowcy".

I jak zapowiadali, tak się stało. Po pierwszych dźwiękach znikły podziały. Zaczęło się rockowe święto! Muzycy tworzący obecny skład grupy grającej muzykę Bolana i sugestywnie prowadzeni przez Fentona dali prawdziwy show, który porwał publiczność.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Świetna imprea. Uczestniczyłem w ubiegłorocznej edycji ale czytając Twój artykuł i ogladając fotki to z pewnością był ful wypas.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.