Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3667 miejsce

Dolina rzeki Sąpólnej koło Nowogardu. Fotorelacja - cz. 1

W niedzielę 26 Lutego 2012 roku cykliści z Nowogardu przejechali przez dolinę rzeki Sąpólnej. Jechali przez miejscowości Ostrzyca i Sąpolnica. Zapraszam do fotorelacji!

1 z 17 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Spod placu Wolności w Nowogardzie jedziemy nad jezioro zobaczyć, czy ptaki są w dobrej kondycji. Jest mniej lodu, lżej z poszukaniem sobie pożywienia. Fot. Piotr Wierzbicki
Spod placu Wolności w Nowogardzie jedziemy nad jezioro zobaczyć, czy ptaki są w dobrej kondycji. Jest mniej lodu, lżej z poszukaniem sobie pożywienia. Fot. Piotr Wierzbicki

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

Piotrek. Co Ty robisz? Bródka mi się trzęsie. A! Przypominasz mi złazy po Puszczy Bukowej, które organizowałem społecznie. Kiedyś zdarzyło się, że dzień wcześniej przygotowałem drzewo na ognisko, na Polanie Widokowej w okolicy Jeziora Szmaragdowego. Tam miał się zakończyć cały złaz. Wszyscy poszli na złaz a ja jadę rychtować ognisko. Przyjeżdżam, a tu ostatnia głownia się dopala. Co ja wtedy nie wyprawiałem, żeby zdobyć drzewo. Ale udało się. Jak towarzystwo wróciło ogień się palił. Jeden z pracowników Działu Konstrukcyjnego grał na Harmonii a my śpiewali i tańczyli. Co za wspomnienia - przywołałeś. Jesteś mistrzem fotografii. Tak trzymaj!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ryszardzie. Ktoś musiał wpuścić Ciebie w maliny. Oglądałem to przed chwilą. Z mojego punktu widzenia, ktoś po upublicznieniu twojej galerii zdjął szybko tabliczkę, żeby się nie zbłaźnić. Mnie powiedziało drzewo, że to to, co wskazałem. No, poczekamy aż pąki rozwiną się i będzie jasne. Ciekawe? Muszę przyznać, że żałuję z powodu niezaliczenia wskazanej wycieczki. Przemierzyłem wskazaną trasę kiedyś samotnie z moim Ramzesem (link . Tutaj zakończyłem galerię w połowie trasy. Muszę odszukać resztę. Ciekawe jest porównanie tych dwóch galerii. Każda zmiana czasu i inny krajobraz. No, ja tez starałem się robić ujęcia zdjęć pod kątem marnotrawstwa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak, ale to też jest mało spotykane w Polsce.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Choć mamy wciąż okres zimowy - obrazki natury są piękne. A kaczki na wodzie, jak widać - czują się świetnie. Zapewne zachowują dobrą kondycję.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Piotrze, znowu jesteś szybszy od... Widziałem to wszystko w naturze - ostatniej niedzieli.
Piotrze, nie to drzewo pokazałeś. Chodziło o piękny pomnik przyrody - klon jawor. Zerknij na:
http://www.bicycl.yoyo.pl/2008/I/06/06.html

Odkryliśmy go z Gieniem 06 stycznia 2008 roku!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jakie śliczne zdjęcia! Takie bezdroża i otwarte przestrzenie to balsam na moją duszę:))Pozdrawiam , 5+

Komentarz został ukrytyrozwiń

Miało być "dziękuję". Klawiatura do wymiany.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Diękuję. A ile na tym odcinku miejsc do odkrycia?! W planie osobna wycieczka w poszukiwaniu jednego z największych dębów w Polsce. Byłem kiedyś samotnie na grzybach. Nie miałem sprzętu do zarejestrowania i do zlokalizowania położenia geograficznego. Ludziom trudno tam trafić, pamiętam tylko w zbliżeniu gdzie jest.

Komentarz został ukrytyrozwiń
J. Cichceka
  • J. Cichceka
  • 28.02.2012 15:54

Przepiękne zdjęcia.I niech ktoś powie,że w Nowogardzie jest nudno.Tyle pięknych miejsc .Tylko trochę chęci,dobre buty,ciepła kurtka,kije w dłonie i spacer w bezdroża.A tam zawsze coś ciekawego do obejrzenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No wreszcie... pożegnaliśmy zimę, a wiosna puka do naszych drzwi.
Sama radość!!! :-))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.