Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

21896 miejsce

Dolnośląskie: Różaneczniki w Arboretum w Wojsławicach [ZDJĘCIA]

Wojsławice niedaleko Wrocławia słyną z pięknego arboretum, jednego z największych w Polsce. Obecnie to placówka naukowo-dydaktyczna Uniwersytetu Wrocławskiego, odwiedzana najchętniej w porze kwitnienia barwnych różaneczników.

Arboretum w Wojsławicach. / Fot. Jolanta PaczkowskaNiedzielna słoneczna pogoda 19 maja skusiła tłumy na przybycie do Arboretum w Wojsławicach. To był bardzo dobry termin, bo różaneczniki pokazały się już w całej krasie. Cisza, spokój, kojący śpiew ptaków, czyste, zadbane trawniki przyciągnęły w to miejsce całe rodziny - od najmłodszych do najstarszych. Ale nie ma się co dziwić, trudno o lepsze miejsce na wypoczynek. Bo mimo tego, że tłumy, każdy mógł tu znaleźć dla siebie zaciszny zakątek. I poleżakować na łonie przyrody. Zapraszam do obejrzenia namiastki tego, co oferuje to miejsce.

WIĘCEJ ZDJĘĆ TUTAJ

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Pani Jolanto to rajski ogród. Warto się tam wybrać. Warto też było zajrzeć do zdjęć poza artykułem. Coś pięknego i gorąco wszystkim (wrażliwym na piękno) polecam. Pani dziękuje za artykuł i wkład pracy, z której mogłam czerpać dla siebie tyle przyjemności.Pozdrawiam Panią i oceniam najwyżej jak można.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kilka razy byłam w Wojsławicach, jestem zachwycona pięknem tego Arboretum.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zapraszam na mój nowy blog: http://jpaczkowska.blogspot.com/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.