Facebook Google+ Twitter

Dolny Śląsk. Policja poszukuje sprawców napadu na stację benzynową

Nadal trwają poszukiwania sprawców napadu na stację benzynową, który miał miejsce we wtorek 22 listopada w Górze (dolnośląskie) przy ul. Wrocławskiej. Zamaskowani napastnicy zrabowali pieniądze i alkohol. Żaden z pracowników nie został ranny.

Po otrzymaniu zgłoszenia niezwłocznie ruszył policyjny pościg za bandytami. Było to około piętnaście minut po godz. 20. Funkcjonariusze dogonili podejrzane auto w niedalekiej Glince. Wywiązała się strzelanina, którą rozpoczęli pasażerowie uciekającego opla.

Policjanci wyszli z opresji bez poważniejszych obrażeń - uszkodzeniu uległa szyba i reflektor radiowozu. Świadkowie słyszeli pojedyncze strzały. Zarządzono blokady z zachowaniem wzmożonej czujności na drodze nr 323 w kierunku Leszna.

W środę, 23 listopada odnaleziono samochód, który bandyci porzucili dalej, gdy uciekali. Miejsca w którym natrafiono na poszukiwany wóz oficjalnie nie podano. O samochodzie wiadomo natomiast, że był to zielony opel omega kombi.

10 listopada miał miejsce napad na stację paliw we Wschowie. Trzech zamaskowanych sprawców, pomagając sobie kijem bejsbolowym zrabowało pieniądze. Jeden z pracowników odniósł obrażenia.

Policja nie łączy obu napadów, dokonując dalszych ustaleń. Ich szczegóły lakonicznie określił proszony o wypowiedź dla "Panoramy Leszczyńskiej" Janusz Konopnicki, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Górze, mówiąc: "Trwają czynności".

Policja prosi świadków o pomoc .

http://elka.pl/content/view/53280/77/
http://panorama.media.pl/content/view/403193Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.