Facebook Google+ Twitter

Dolny Śląsk. Policja zatrzymała bandytów, którzy napadali na stacje benzynowe

Od kilku dni trwają zatrzymania członków uzbrojonej grupy zajmującej się napadami. Ostatni rabunek miał miejsce 22 listopada 2011 roku na stacji benzynowej w Górze. Policja pojmała w środę, 7 grudnia, piątą osobę.

W środę (7 grudnia 2011 roku) nad ranem zatrzymano piątą osobę. Policja ujęła 23-letniego mieszkańca powiatu kościańskiego. Poprzedni z zatrzymanych zostali aresztowani. Udział jednego z członków grupy w napadach uznano za pomniejszy. Zarzuty jakie są przedstawiane uzbrojonym napastnikom to przede wszystkim usiłowanie zabójstwa policjanta.

Public Domain: <a href="http://www.publicdomainpictures.net/view-image.php?image=1881&picture=pistol">Pistol</a> przez Jean Sander prawa i licencja: http://creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/deed.pl / Fot. Public DomainSprawdzają się zatem założenia i hipotezy, że uzbrojeni złoczyńcy grasowali od dłuższego czasu na rozległym obszarze. Nie ograniczali się w swoich wyprawach do granic jednego województwa, a zatem mogą się potwierdzić podejrzenia, co do czynów popełnionych w innych częściach kraju. Do tej pory pewne jest, iż zatrzymani dokonali co najmniej 10 napadów w miejscowościach następujących powiatów: górowski, kościański, leszczyński, poznański i wrocławski. Prace nad wyjaśnianiem szczegółów dokonań zatrzymanych w głównej mierze spoczywają na wrocławskiej Policji.

Przestępcy zmieniali samochody służące do napadów niczym rękawiczki. Do każdego z obranych za cel rabunku miejsc docierali autem, które było następnie niszczone. Tajniki działań bandytów przybliżył pokrótce Paweł Petrykowski, rzecznik wrocławskiej policji - donosi Radio Elka.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

123456
  • 123456
  • 08.12.2011 14:50

pojmała, pomniejszy zarzut,uzbrojeni złoczyńcy,itd dalej.Debiutancie popracuj nad składnią i językiem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przyznaję, że ilustracja do tekstu przedstawia pistolet-zabawkę wykonaną z tworzyw sztucznych co jest zgodne z moim zamysłem (oczywiście, odnosi się to do tekstu). Nie zamieściłem tej ilustracji celem straszenia dzieci; ot, przysłowiowy przecinek.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.