Facebook Google+ Twitter

Dolny Śląsk: Trudne warunki jazdy na drogach

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2010-01-08 22:51

Tragiczny dzień na dolnośląskich drogach. Zginęło 6 osób, a kilkanaście zostało rannych. Najtrudniejsza sytuacja jest na autostradzie A4 na odcinku od Legnicy do Wrocławia.

Newralgiczne są dwa miejsca - przy zjeździe na Ujazd, gdzie bus zjechał do rowu - jedna osoba zginęła, a 8 jest rannych. Ruch jest tu całkowicie zablokowany.

Drugi potężny zator zaczyna sie przed zjadem na Pietrzykowice - zniecierpliwieni kierowcy pod dwóch godzinach stania w miejscu zaczeli zawracać i jechać pod prąd. Policja twierdzi, że za kilka minut sytuacja poprawi się - ruch zostanie puszczony dwoma pasami. Ciężarówka, która blokowała przejazd została zepchnięta do rowu.

Dramatyczna sytuacja jest też na krajowej "ósemce". Korek w kierunku granicy zaczyna się juz w Ząbkowicach Śląskich. Według drogowców, ciężkie samochody nie mają szans na śliskich podjazdach. Utknęło kilkaset ciężarówek - policjanci kierują TIRy na parkingi- zaczyna brakować miejsca.

Strażacy z Kłodzka organizują ciepłe napoje dla uwięzionych kierowców. Kłopoty są też na krajowej "trójce"- TIRy blokują drogę na odcinku od Dobromierza do Bolkowa .
Drogowcy i policja apelują do wszystkic,h którzy nie muszą, aby nie wybierali się w podróż.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.