Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

23647 miejsce

Dolny Śląsk. Zniknął służbowy samochód agentów CBŚ

Już drugi dzień dolnośląscy policjanci poszukują ciemnozielonej hondy civic. Zniknięcie samochodu o tyle niecodzienne, że kradzież zgłosili funkcjonariusze pomorskiego Centralnego Biura Śledczego. Przyjechali służbowym wozem w legnickie.

Logo Centralnego Biura Śledczego. See page for author [Public domain], via Wikimedia Commons / Fot. wikipediaWe wtorek dolnośląscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży ciemnozielonej hondy civic. Wóz zniknął w podlegnickim Chojnowie. Zdarzenie wyróżnia się spośród innych kradzieży samochodów, jako że właścicielem zguby jest pomorska delegatura Centralnego Biura Śledczego. Agenci bywali już wcześniej w Chojnowie. Tym razem ich pobyt na Dolnym Śląsku został urozmaicony w nieprzewidziany sposób: "Rzeczywiście, od wczoraj szukamy i zielonej hondy civic, i złodziei, którzy ją ukradli. Na razie bezskutecznie" - tvn24.pl cytuje st. asp. Pawła Petrykowskiego, rzecznika dolnośląskiej policji. Agenci twierdzą, że zaparkowali samochód na kilkanaście minut przy jednej z chojnowskich ulic. Najprawdopodobniej pozostawili służbowy wóz niezamknięty.

Według informacji Radia Wrocław trudno mówić o kradzieży pojazdu, gdyż miejscowi policjanci nie są skłonni opowiadać się za tak przedstawioną wersją zdarzenia. Siedmioletnia honda nie wydaje się być atrakcyjnym kąskiem wśród wozów o znaczniejszej wartości jakie były zaparkowane w danym miejscu. Być może miało miejsce uprawdopodobnienie zdarzenia lub zaistniał inny element tajnej pracy operacyjnej CBŚ w którą nie wtajemniczano lokalnych policjantów. Pod uwagę wzięto też motyw zemsty ze strony przestępców. Tak czy siak, agenci powrócili w swoje strony pociągiem.

źródła: TVN24
Radio Wrocław


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.