Facebook Google+ Twitter

"Dom". Droga ucieczki jest w Tobie

"Jedna gra. Siedmioro uczestników. Trzy zasady. Gra kończy się o świcie."

 / Fot. "Dom"Frank Peretti i Ted Dekker, twórcy książki "Dom" to jedni z najbardziej znanych i lubianych autorów thrillerów paranormalnych. Tym razem połączyli siły, by stworzyć wspólną opowieść, wspólne arcydzieło. Akcja książki zaczyna się normalnie - dwoje bohaterów, Jack i Stephanie napotykają na niewielki problem z samochodem podczas podróży do Montgomery. Zmuszeni są zatrzymać się w przydrożnym motelu. Budynek jest przepiękny, wręcz zachęca do zatrzymania się i odpoczynku. Na drzwiach posiadłości znajduje się liścik witający wędrowców. Po przekroczeniu progu domu spotykają inną parę, której podróż skończyła się w podobny sposób. Wygląda na to, iż będą mogli spokojnie spędzić tę noc. Ale czy na pewno?

Kiedy wszyscy bohaterowie cieszą się z bezpiecznego noclegu, na scenę wkracza psychopatyczny morderca. Uniemożliwia wszystkim ucieczkę z domu, po czym przez komin wrzuca puszkę z wiadomością:
" Witajcie w moim domu.
Zasady:
1. Bóg przybył do mojego domu, a ja go zabiłem.
2. Zabiję każdego, kto przybywa do mojego domu, jak ja zabiłem Boga.
3. Dajcie mi jedno martwe ciało, a możliwe, że zapomnę o pkt.2.
Gra kończy się o świcie."

Książka jest niezwykle wciągająca. Dużym plusem na pewno jest to, że została napisana prostym, zrozumiałym dla wszystkich językiem. "Dom" nie jest zwykłym opowiadaniem o potworach i demonach, czy walce dobra ze złem. Książka opisuje ludzkie wnętrze, a także niepokój, który towarzyszy nam niemal każdego dnia. Razem z bohaterami będziemy mogli stanąć twarzą w twarz z grzechem, który tylko nieliczni są w stanie pokonać.
Czy jesteś gotów dołączyć do nas?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Tekst, który miło się czyta:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.