Facebook Google+ Twitter

Dom Wydawniczy Rebis na Targach Książki Historycznej (26-29.11)

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-11-24 12:54

Dom Wydawniczy Rebis zaprasza na Targi Książki Historycznej (stoisko 23) w dniach 26-29 listopada br. Impreza odbędzie się po raz pierwszy w Zamku Królewskim w Arkadach Kubickiego. Zaprezentujemy nasze „historyczne” nowości i oczywiście książki, które zyskały już status bestsellerów.

 / Fot. RebisSzczególną uwagę pragnę zwrócić na najnowszy tytuł Marka Sołonina, "Na uśpionych lotniskach". To trzecia część cyklu o pierwszych dniach inwazji Niemiec na Związek Radziecki w 1941 roku. Polecam też "Tajemne miejsca", kontynuację zeszłorocznego bestsellera "Ukryta historia", a także "Tajemnice Kaplicy Sykstyńskiej". Warte zainteresowania jest też "Szaleństwo katalogowania" - najnowsza książka Umberta Eco.

Dla miłośników średniowiecza mamy "Krucjaty północne", dla napoleonistów "Wiedeń 1814", a wszystkim zainteresowanym drugą wojną światową proponujemy: "Gibraltar i Katyń. Co kryją archiwa rosyjskie i brytyjskie" T. Kisielewskiego, "Karski. Raporty tajnego emisariusza" S. Jankowskiego oraz "Wyklęte życiorysy" J. Drużyńskiej i S. Jankowskiego.

Pani Jolanta Drużyńska będzie podpisywać swoją książkę w sobotę 28 listopada od godziny 14.30 - stoisko 23.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.