Facebook Google+ Twitter

Dom Wydawniczy Rebis na Targach Książki w Krakowie

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-11-03 16:19

Tradycyjnie, jak co roku, Dom Wydawniczy Rebis stara się uatrakcyjnić swój udział w Targach Książki w Krakowie przede wszystkim wizytami autorów.

 / Fot. DW RebisI tak w tym roku gościć będzie m.in. Adrian Tchaikovsky, autor "Imperium Czerni i Złota", powieści fantasy, która w 2008 roku uplasowała się w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających się książek brytyjskiego amazon.com. Kolejnymi pisarzami, z którymi będzie się można spotkać na naszym stoisku, będą: Tadeusz A. Kisielewski, autor publikacji "Gibraltar i Katyń. Co kryją archiwa rosyjskie i brytyjskie", Jolanta Drużyńska i Stanisław M. Jankowski, autorzy książki "Wyklęte życiorysy". Pokazem walk rycerskich rozpocznie swoją promocję Kamil Gruca, autor "Panów z Pitchfork", ognistej powieści z czasów wojny stuletniej.

Oprócz spotkań z autorami zaprezentujemy też nasze nowości wydawnicze. I tak najważniejszą chyba książką będzie najnowsza publikacja Umberta Eco "Szaleństwo Katalogowania", swoista kontynuacja bestsellerowych "Historii Piękna" i "Historii Brzydoty". Będziemy też mieć coś dla miłośników literatury pięknej: "Asan" Władimira Makanina - powieść o wojnie w Czeczenii, o jakiej dotąd nikt nie słyszał, "Bezowocne czuwanie" Nadeema Aslana - protest przeciwko piekłu wojny, obnażający ludzkie barbarzyństwo, dziejący się we współczesnym Afganistanie. Dla fanów thrillerów przygotowaliśmy "Grę" Katherine Neville, kontynuację wielokrotnie wznawianej "Ósemki".

Na Targach pokażemy też album "Federico Fellini. Księga filmów" - całościową i wyczerpującą panoramę przeniesioną na taśmę filmową świata wyobraźni Felliniego. Serdecznie zapraszamy na spotkania z autorami i do zapoznania się z promowanymi nowościami.

Poniżej szczegółowy plan imprez towarzyszących organizowanych przez Dom Wydawniczy Rebis, stoisko A29.

7.11 (sobota)
14.00 - 15.00 - Adrian Tchaikovsky, autor powieści Imperium czerni i złota, podpisuje swoją książkę - Dom Wydawniczy Rebis, stoisko A29.

15.00 - 16.00 - zapraszamy na pokazy walk rycerskich z udziałem Kamila Grucy, autora "Panów z Pitchfork" - powieści przygodowej z okresu wojny stuletniej - scena w pawilonie medialnym. Po skończonym pokazie autor będzie podpisywał swoją książkę.

16.00 - 17.00 - Tadeusz A. Kisielewski podpisuje swoją najnowszą książkę - "Gibraltar i Katyń. Co kryją archiwa rosyjskie i brytyjskie" - Dom Wydawniczy Rebis, stoisko A29.

8.11 (niedziela)
11.30 - 12.30 - Stanisław Jankowski i Jolanta Drużyńska podpisują książki: "Wyklęte życiorysy" oraz "Karski. Raporty tajnego emisariusza" - Dom Wydawniczy Rebis, stoisko A29.

Dom Wydawniczy rebis.com.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.