Facebook Google+ Twitter

Domaniewska 45 wynajęta w 45 proc.

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-10-15 15:45

Oddany do użytku w maju 2014 roku budynek Domaniewska 45 został skomercjalizowany już w 45proc. Swoją działalność w budynku prowadzi wielu najemców, w tym Grupa Polskapresse, która zajęła trzy kondygnacje.

Na parterze mieści się nowoczesny newsroom, którego pracę nad m.in. takimi gazetami jak „Polska The Times” i „Nasze Miasto” mogą podglądać wszyscy odwiedzający budynek.

W budynku znajduje się także kawiarnia sieci Gorąco Polecam Nowakowski. Na najem powierzchni w nowym biurowcu zdecydowały się również prężnie działające firmy z branży reklamowej i motoryzacyjnej. Trwają rozmowy z kolejnymi zainteresowanymi.

Biurowiec o łącznej powierzchni najmu 9846 m kw. wyróżnia się zastosowaniem nowoczesnych technologii takich jak system stropów termoaktywnych. Wartością dodaną dla najemców jest też wysokiej klasy centrum konferencyjne, znajdujące się na najwyższej kondygnacji, z którego rozlega się widok na centrum Warszawy.
Agentem wyłącznym budynku Domaniewska 45 jest wiodąca, polska firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych - Nuvalu Polska.
(Magdalena Nowak)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.