Facebook Google+ Twitter

Dominik pakuje manatki – ostatni weekend Jarmarku

  • Źródło: Dziennik Bałtycki
  • Data dodania: 2006-08-18 10:30

Sobota i niedziela to już ostatnie dni gdańskiego Jarmarku św. Dominika. Doda Elektroda odbywa ostatnie próby przed koncertem, organizatorzy robią podsumowania, a kupcy obmyślają strategię wyprzedaży i promocji.

– Jak zawsze szykuję wielką wyprzedaż – mówi Elżbieta Kotas z Krakowa, od siedmiu lat sprzedająca na jarmarku swetry własnej roboty. - Ceny obniżę co najmniej o 40 procent. Z doświadczenia wiem, że ruch w tych ostatnich dniach jest największy i na pewno wyjdę na swoje.
Niestety nie wszyscy podchodzą do wyprzedaży tak entuzjastycznie.
– Nie mogę sobie pozwolić na opuszczenie cen – mówi Marek Kowalski z bieszczadzkiej Wetliny.
– Ludzi na jarmarku co prawda było mnóstwo, ale tylko nieliczni zdecydowali się na zakup, więc nawet nie wyszedłem na zero.

Według obliczeń organizatorów do tej pory jarmark odwiedziło prawie 5 milionów ludzi. Przyciągnęła ich nie tylko możliwość pohandlowania, ale także liczne występy artystyczne, którym jeszcze nie koniec. Już dzisiaj ok. godz. 20 na scenie Muzycznej Gospody przy Targu Węglowym wystąpi jeden z najlepszych polskich rockmenów, czyli Lech Janerka, a jutro od 20 na deskach Amfiteatru Polskiej Filharmonii Bałtyckiej zaśpiewa Doda z zespołem Virgin i Penny Lane, grupa skupiająca muzyków z Negatywu, Myslovitz i Avalanche.
Magdalena Szałachowska

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.