Facebook Google+ Twitter

Dominik Parzych laureatem nagrody tygodnia

W tym tygodniu nasz wybór najlepszego materiału tygodnia zmienił się właściwie w dyskusję o unikalnym newsie. Okazało się bowiem, że informacja Dominika Parzycha o przecieku z próbnej matury pod koniec tygodnia stała się jednym z tematów dnia większości mediów.

 / Fot. wiadomosci24.plStawiamy na unikalne informacje - to stwierdzenie ciągle podnosimy uważając, że może na unikalne newsy polityczne dziennikarze obywatelscy nie mają się co ścigać z zawodowcami, ale często są bliżej dziesiątek innych wydarzeń. Dlatego nie staraj się pisać o wszystkim, pisz o tym na czym najlepiej się znasz, czego doświadczasz na co dzień, czego jesteś najbliżej. Pisz, fotografuj, nagrywaj - to czego jesteś świadkiem w szkole, pracy, domu, na Twojej ulicy. Tym sposobem najszybciej "dotkniesz" unikalnego newsa.

Dominik Parzych już we wtorek 4 marca napisał, że w szkole, do której chodzi próbna matura jest fikcją, bo część uczniów znała wcześniej zadania od kolegów, którzy pisali ją kilka godzin wcześniej. Redakcja Wiadomości24.pl poszła tym tropem i - "piórem" Kamila Jakubczaka - po potwierdzeniu faktów w czwartek opisała absurdalne założenia próbnej matury.

Jak się okazało dopiero w piątek 7 marca temat podjęła ogólnopolska "Gazeta Wyborcza", pojawiły się informacje w Polskiej Agencji Prasowej z wypowiedziami szefa Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

Nagradzamy w ten sposób nie do końca sam materiał, który - co warto podkreślić - miał kontynuację w postaci kolejnego tekstu Dominika Parzycha, a raczej czujną postawę autora. A liczba odsłon w tym ważnym dla maturzystów materiale tylko dowodzi, że był to ważny news.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Gratuluję ! ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Należało się bez dwóch zdań

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 10.03.2008 20:53

Niby unikalny news, a wszyscy maturzyści o tym wiedzieli, wliczając większość nauczycieli. Ale oczywiście gratulacje :) !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Podziękować :) nie spodziewałem się takiego wyróżnienia:) jestem w szoku :]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oczywiście gratulacje dla Dominika :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wszyscy uczniowie o tym wiedzieli :). Ale gratulacje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Miniku moje gratulacje :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

gratulacje dla Dominika :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.