Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

14760 miejsce

Dominika Gawęda: "Cieszę się, że los pozwolił mi wygrać"

Po koncercie w Łodzi, odbywającego się w ramach imprezy "Hollyłódzkie Love Story" spotkaliśmy się z wokalistką Blue Cafe - Dominiką Gawęda. Zapraszam do przeczytania wywiadu.

Dominika Gawęda / Fot. Adam Sęczkowski- Witam Cię serdecznie.
- Witam.

- Dominiko. Opowiedz nam o początkach swojej pracy w zespole Blue Cafe. Jak trafiłaś do zespołu?
- Pewnego dnia usłyszałam, że Blue Cafe, którego byłam fanką poszukuje nowej wokalistki. Wysłałam do zespołu swoją płytę "demo". Po niecałym tygodniu otrzymałam telefon od menedżerki zespołu - Kamili Sowińskiej z zaproszeniem do pierwszego etapu castingu na nową wokalistkę Blue Cafe. W finale, który był podczas programu „Szansa na sukces” udało mi się wygrać, ale chcę powiedzieć, że dziewczyny świetnie śpiewały. Cieszę się niezmiernie, że los pozwolił mi wygrać.

- A czy nie zastanawiałaś się nad kariera solową? Może nie teraz, ale za jakiś czas?
- Nie myślę o tym i nigdy nie myślałam. Fantastycznie współpracuje mi się z członkami zespołu i cieszę się, że trafiłam na taką ścieżkę. Jest wspaniale.

- Nie byłbym sobą jako mężczyzna, gdybym nie zwrócił uwagę na to, że jesteś bardzo atrakcyjną kobietą. Masz swój własny patent na ładny wygląd?
- (śmiech) Dziękuję za ten komplement. To co mi pomaga w utrzymaniu formy i wyglądu to spa, korzystanie z kosmetyków pielęgnacyjnych, uwielbiam masaże ciała oraz (nie wiem czy wiesz o tym) - trenuję kung fu, które pozwala mi na poprawę kondycji fizycznej i psychicznej.

- Dominiko, wiesz na pewno, że Łódź stara się o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury w 2016 roku. Jak uważasz, jakie miasto ma szanse?
- Śledzę starania Łodzi o tytuł i uważam, że ma duże szanse na osiągnięcie celu. Urodziłam się w Bielsku-Białej, ale mieszkam tutaj i to miasto jest moim drugim domem. Jeszcze zostało trochę czasu do ogłoszenia przez kapitułę wyników, ale wierzę, że Łódź wygra i uzyska tytuł Europejskiej Stolicy Kultury. Będzie to świetna szansa na promocję miasta.

- Mam nadzieję, że Blue Cafe dalej będzie jedną z twarzy muzycznej Łodzi, a łodzianie często będą widzieć Was na scenie.
- Również mam taką nadzieję. Z przyjemnością śpiewa się i gra dla łódzkich fanów.

- Dziękuję Dominiko za rozmowę. Życzę wszystkiego najlepszego.
- Dziękuję. Również życzę samych sukcesów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.