Facebook Google+ Twitter

Domowe Melodie za tydzień w Stodole!

Trójka muzycznych zapaleńców - Domowe Melodie - i już 1 kwietnia (w Prima Aprilis, ale to nie żart!) wystąpi w warszawskim klubie Stodoła. Szykuje się niesamowity koncert z wypełnioną po brzegi salą klubu!

 / Fot. Materiały prasoweIch koncerty wyprzedają się w mgnieniu oka, w przeciągu ostatniego roku zagrali ich prawie 100, a sami jedynie skromnie powtarzają, że chcą „po prostu grać i śpiewać”. Ich głos dotarł do samej Kasi Nosowskiej, która zauroczona twórczością zespołu zaprosiła ich do Męskiego Grania 2013. Udało im się rozkochać w sobie magiczną Islandię, na którą zespół został zaproszony latem 2013, aby dać 5 wyjątkowych koncertów w różnych częściach wyspy. Zapisali się również na kartach historii festiwalu Heineken Open’er, dając zdaniem wielu jeden z najlepszych koncertów całej edycji 2013. Ciężko wymarzyć sobie lepszy muzyczny debiut. Mimo wielkiego zainteresowania zespołem wytwórni i promotorów, cała trójka konsekwentnie odmawia propozycji współpracy i na własną rękę wysyła ręcznie robione płyty, które można zdobyć jedynie pisząc maila na adres: plyta@domowemelodie.pl

Informacje o wyróżnieniach i nagrodach:
Debiut Roku 2012 wg portalu musicis.pl
Polska Płyta Roku 2012 wg uwolnijmuzyke.pl
Singiel Roku 2013 dla piosenki „Grażka” wg czytelników Onet.pl
Pierwsze miejsce utworu „Grażka” na Liście Przebojów Trójki
Najlepsza Polska Trasa Koncertowa 2013 wg portalu Brand New Anthem
Nagroda TransVOCALE 2013

Bilety w sprzedaży dostępne były od 12 lutego od godziny 12:00 w kasie klubu Stodoła oraz na www.stodola.pl . Niestety, ale wszystkie bilety zostały już wyprzedane (podobnie jak stało się to w Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu)

A utwór który przekroczył już przeszło 1,5 miliona wyświetleń, pt. "Grażka" można posłuchać na kanale Youtube artystycznej trójki.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.