Facebook Google+ Twitter

Domowe Melodie zagrają w Łodzi

8 marca o godz. 20 w łódzkim klubie Wytwórnia usłyszymy chyba jedyny w swoim rodzaju projekt trójki młodych ludzi, którzy z uśmiechem na twarzy bawią się muzyką i przez swoje piosenki wywołują pozytywne wibracje.

Przemienili mieszkanie w studio nagraniowe oraz plan swoich wideoklipów. Dziś mogą się pochwalić ponad 40 tysiącami fejsbukowych fanów oraz 3,5 milionami odsłon na serwisie Yutube. Mają na koncie debiutancki album, który jak sami wyznali - wydało im życie.

 / Fot. Przemyslaw Grzelak, Dominik Heftowicz, Michał Domanski, Łukasz Albin
Materiał - nagrany własnym kosztem bez wsparcia wytwórni - zdążył już zgarnąć wiele nagród oraz wyróżnień:

- Debiut Roku 2012 według portalu musicis.pl

- Polska Płyta Roku 2012 według uwolnijmuzyke.pl

- 1. miejsce utworu „Grażka” na Liście Przebojów Trójki


Ich koncerty wyprzedają się w mgnieniu oka, a sami skromnie powtarzają, że „po prostu chcą grać i śpiewać”. Ich głos dotarł do Katarzyny Nosowskiej, która zauroczona twórczością zespołu, zaprosiła ich do Męskiego Grania. Udało im się rozkochać w sobie magiczną Islandię, a latem zapisali się na kartach historii festiwalu Heineken Open'er.

Jak pisze Justyna:

"Domowe melodie" to projekt kilkunastu własnoręcznie nabazgranych i skomponowanych piosenek.W domu.Razem z płaczem, spalonym garnkiem, gorączką i dziurawą skarpetą. Nagrywam. Rejestruję ulotny fragment mojego życia... Po drodze pojawili się moi muzykanci najlepsi - Staszek i Kuba.I tak sobie klepiemy domowe bity."


Trudno wymarzyć sobie lepszy muzyczny debiut.


„Domowe Melodie to długo oczekiwana odpowiedź na otaczającą nas ze wszystkich stron muzyczną papkę i dowód na to, że warto spełniać swoje marzenia. Zasłuchujcie się."

(www.musicis.pl)


„Kariera Domowych Melodii to przykład na to, że muzyka nie potrzebuje pośrednika. Każdy wyprzedany koncert jest dowodem, że dobre piosenki przemawiają uniwersalnym językiem, takim którego nie trzeba tłumaczyć, wytłuszczać i opatrywać eksperckim komentarzem”.

(Onet.pl)


Skład zespołu:

Justyna „Jucho” Chowaniak (kompozycja, wokal, teksty, pianino)

Staszek Czyżewski (kontrabas, akordeon)

Kuba Dykiert (gitara, perkusja).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.