Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

18569 miejsce

DOMÓWKA czyli Pokojowy Koncert Ich Troje i Przyjaciele

Wieczorem 26 czerwca od godz. 20 odbędzie się wyjątkowy koncert zespołu Ich Troje i ich przyjaciół. W trakcie koncertu zespół wykona swoje największe hity w nowych aranżacjach. Nie zabraknie również niespodzianek i zaproszonych gości.

Plakat / Fot. mat. promocyjneMichał Wiśniewski, or­ga­ni­zu­jąc imprezę na swojej posesji w Magdalence, chce podkreślić, że grupa Ich Troje nadal istnienie. Zaprosił swoich przyjaciół do siebie, a przed telewizory i monitory wszystkich fanów. Pojawi się oczywiście grupa Ich Troje w składzie Michał Wiśniewski, Jacek Łągwa i Marta Milan. Zaproszenia na to niecodzienne wydarzenie przyjęli m.in. Witold Dębicki, Tomasz Lubert, Marcin Mroziński, Bartek Wrona, koledzy członków zespołu reprezentujący środowisko pokerzystów, kierowcy rajdowi i piloci samolotowi. Specjalny duet Michał Wiśniewski wykona z młodą wokalistką - Hanią Hołek, którą kojarzymy z "Bitwy na głosy" i "Must Be The Music". Zaśpiewają utwór pt. "Summer Wine", wykonywany m.in. przez Nancy Sinatrę, duety Ville Valo & Natalia Avelon, Bono & The Corrs, a ostatnio Lanę Del Ray.

Dla wszystkich gości Michał Wiśniewski przygotował różne atrakcje, m.in: przelot samolotów akrobacyjnej grupy Żelazny i prezentację rajdowych samochodów, w tym dakarowej ciężarówki.

Nie będzie można zdobyć biletów na ten wyjątkowy koncert, gdyż będzie on transmitowany wyłącznie przez internet, bez udziału publiczności. Cała idea tego przedsięwzięcia polega na jego wirtualnym charakterze. Relację z tego wydarzenia będzie można oglądać na żywo w serwisie YouTube na profilu Michała Wiśniewskiego oraz poprzez transmisję w telewizji TVR.

Koncert zostanie zarejestrowany i wydany na płycie DVD.

Zaproszenie na koncert:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.