Facebook Google+ Twitter

Donald (nadal) marzy żeby się spełniło?

Czy wszystko o czym marzył przez ostatni rok premier Donald Tusk rzeczywiście się spełniło? O tym w programie "O co chodzi? - komentarz dnia", już dziś na antenie Patio TV.

Materiały prasowe / Fot. Patio TV"Donald marzy, żeby się spełniło. Donald marzy, żeby polskie ludzie. Donald marzy, taplali się w cudzie". To fragment utworu "Donald marzy", który dzięki Kabaretowi pod Wyrwigroszem stał się jednym z hitów piosenki kabaretowej. Ale właśnie mija rok rządów premiera Donalda Tuska i pora podsumować co wydarzyło się przez ten czas?

Czy to był dobry rok dla premiera? Czy to był dobry rok dla samych obywateli naszego kraju? Jak zawsze pojawia się pytanie: O co chodzi... Po raz kolejny o 18.30 zada je Przemysław Naze. Gościem dzisiejszego wydania programu będzie Maciej Grubski, senator Platformy Obywatelskiej.

Oprócz rozmowy z gościem, widzowie będą mogli zobaczyć sondę uliczną. Dziś nasz reporter zapytał przechodniów jak oceniają rok rządów Donalda Tuska i Platformy Obywatelskiej.

Wiadomości24.pl na antenie Patio TV


Jak zwykle w drugiej części programu "O co chodzi - komentarz dnia" pojawią się najświeższe informacje i ciekawostki z serwisu Wiadomości24.pl.

W piątek Marta Byczkowska mówiła miedzy innymi o tekście Stefanii Najsarek, dotyczącej konferencji "Otwarta Polska". Ciekawostką w przeglądzie była Lekcja historii w Złotych Tarasach, gdzie prezentowano okładki ukazujące najważniejsze wydarzenia oraz procesy społeczne minionego i początku tego wieku.

***
"O co chodzi? - komentarz dnia" to program publicystyczny nadawany "na żywo" od poniedziałku do piątku, o 18.30 w ogólnopolskiej telewizji Patio TV. Powtórka programu od poniedziałku do piątku o 10.00

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.