Facebook Google+ Twitter

Donald Tusk bloguje na Blip.pl

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-12-17 13:38

Premier RP Donald Tusk rozpoczął mikroblogowanie w sieci w popularnym polskim serwisie Blip.pl. Premier prowadzi tam swojego oficjalnego mikrobloga.

http://premier.blip.pl/ / Fot. screenNa stronie premier.blip.pl można znaleźć aktualizowane, publikowane na bieżąco informacje z codziennych prac premiera Donalda Tuska. Profil premiera jest prowadzony przez Kancelarię Premiera RP.

Blip.pl pozwala na szybki kontakt z internautami, użytkownicy sieci mogą obserwować profil - wówczas automatycznie otrzymują np. na swój nr GG lub na swoje konto w Blip.pl powiadomienia o tym, czym aktualnie zajmuje się Donald Tusk.

Blip.pl to polski odpowiednik Twittera, posiadający jednak więcej możliwości, np. możliwość publikowania w czasie rzeczywistym zdjęć prosto z telefonu komórkowego, czy też nagrań dźwiękowych i wideo.

Wielkim pasjonatem polskiego Blipa jest były Prezydent RP - Lech Wałęsa - który niemal codziennie na Blipie odsłania nierzadko prywatne kulisy swojego życia na stronie http://lechwalesa.blip.pl

Na Blipie swoje profile mają również: Bogusław Sonik (boguslawsonik.blip.pl), Janusz Lewandowski (jlewandowski.blip.pl), czy Grzegorz Napieralski (napieralski.blip.pl)

O mikroblogach zrobiło się głośno, gdy wykorzystał je z sukcesem w kampanii wyborczej Barack Obama, obecny prezydent USA. Polscy politycy coraz częściej zdają się wykorzystywać ten trend.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.