Facebook Google+ Twitter

Donald Tusk naruszył ordynację wyborczą?

PKW zawiadomiła prokuraturę o możliwym naruszeniu prawa przez Donalda Tuska. W przyszłym tygodniu śledczy zdecydują, czy premier naruszył ordynację wyborczą - pisze "Gazeta".

- Tak długo, jak będę szefem polskiego rządu, chciałbym mieć w samorządzie partnerów dynamicznych, energicznych. Dlatego cieszę się, że taki energiczny młody człowiek chce wziąć odpowiedzialność za Starogard - mówił Donald Tusk 28 listopada, przed II turą wyborów samorządowych, zachwalając kandydata PO na prezydenta Starogardu Gdańskiego, Patryka Gabriela.

Poseł Zbigniew Kozak (PiS), były kandydat na prezydenta Starogardu Gdańskiego, zawiadomił Państwową Komisję Wyborczą. - Przymyka się oczy, gdy wysoki rangą urzędnik państwowy łamie ordynację wyborczą, ale ściga się za to zwykłych ludzi - uzasadniał swoją decyzję Kozak.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Roman Kożmiński
 • Roman Kożmiński
 • 17.12.2010 15:50

Wysokie standardy PO już nie obowiązują - obowiązywały tylko przed wyborami. Prawo jest tylko dla maluczkich !! Ide o zakład - że włos z głowy Tuskowi nie spadnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Myślący
 • Myślący
 • 17.12.2010 13:31

Cześć inteligenci, chodzi o to, że wasz bóg - Donald Tusk miał konferencją w budynku JST - a to jest niezgodne z ordynacją. Ale skoro to was bóg to powiecie, że to nie prawda!!! Pomódlcie sie do Słońca Peru - waszego PO-wskiego boga - jemu wolno więcej. Jeśli fakt świadczą na PO-wskiego boga niekorzyść, tym gorzej dla faktów.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ania33
 • ania33
 • 17.12.2010 12:38

"zapomniał wól jak cielęciem był"... a ja nie jestem zwolennikiem zadnej partii. Uwazam, ze nadszedl czas nauczyc sie klutury i odpowiedzialnosci za slowo. Zwłaszcza dotyczy to tych, co wzieli odpowiedzianosc za nasza Polske (tą PiS-ową, PO-wą, inno- i zadno- partyjną) Nauczmy się wszyscy przestrzegać ustalonych zasad, a nie je omijac. Jestem za: Karac kazdego kto lamie prawo!!! (a za kilka wyborow nie trzeba bedzie robic "rachunku wyborczo/pokitycznego")

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 17.12.2010 11:22

Lech Kaczyński zaprosił do MSZu Annę Fotygę, a potem skutecznie ją promował. Ta pani nie nadawała się na przedstawiciela tak ważnego ministerstwa, ale Lech bardzo ją lubił. Kiedy w Pałacu Bochenek i Jakubiak walczyły o wpływy, a Jakubiak tę walkę przegrała, Lech zrobił z niej ministra, a tym samym "nie dał jej zginąć" ("nie dam jej zginąć").

Może na to ów samorządowiec PiS złoży doniesienie?

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 17.12.2010 10:19

Było,minęło.Lecz prawo jest prawo!

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 17.12.2010 09:01

Zapomniał PiS, jak cielęciem był. Przypomnę tylko kampanię samorządową z roku 2006 - prezydentem był Lech, a premierem Jarosław. Oszczędź waść wstydu. Czy premier polskiego rządu nie ma prawa do własnego zdania? Miał pochwalić nieudaczników z PiS! Wówczas nie byłoby doniesienia?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.