Facebook Google+ Twitter

Donald Tusk przybił piątkę sędziemu Milewskiemu. Wspólnie oglądali mecz

Dzisiaj TVN24 opublikował zdjęcia, na których Donald Tusk przybija piątkę z byłym prezesem Sądu Okręgowego w Gdańsku, Ryszardem Milewskim.

 / Fot. PAP/Tomasz GzellBohater dziennikarskiej prowokacji "Gazety Polskiej" siedział na stadionie Lechii bardzo blisko premiera. Tak blisko, że nie miał problemów, aby przybić z nim piątkę. Materiał opublikował TVN24.

Komentatorzy polityczni są zgodni - trwa "czarna seria" Donalda Tuska. Jeszcze niedawno o liderze PO mówiono jako geniuszu politycznym, który po raz pierwszy w historii III RP wygrał wybory parlamentarne dwa razy z rzędu. Premier długo jednak nie mógł cieszyć się tym wydarzeniem, ponieważ od samego początku nowych-starych rządów zmaga się z ogromnymi problemami.

Jego sytuację sytuację opozycja podsumowuje stwierdzeniem, że afera goni aferę. Trudno się z tym nie zgodzić. Najpierw pojawiły się "taśmy PSL", później wybuchła afera Amber Gold z jego synem w jednej z głównych ról, a ostatnio dowiedzieliśmy się o zamianie ciała legendy "Solidarności", Anny Walentynowicz.

Jakby tego było mało, dzisiaj TVN24 ujawniło zdjęcia, na których Tusk dopinguje swoją ukochaną Lechię Gdańsk razem ze skompromitowanym sędzią, bohaterem prowokacji "Gazety Polskiej", Ryszardem Milewskim.

Stanisław Michalkiewicz nie wierzy w takie przypadki. W jego ocenie, siły które rządzą Polska doszły do wniosku, iż czas Donalda Tuska jako premiera RP dobiegł końca. Ma o tym świadczyć postawa Waldemara Pawlaka, który zapowiedział dzisiaj w TVN24, że będzie proponował ugrupowaniom opozycyjnym rozmowy na tematy gospodarcze. Według Michalkiewicza jest to wstęp do rozmów pod następną koalicję.


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Jak to było? Pije Kuba do Jakuba? Wart Pac Pałaca a Pałac Paca?. Jak premier nie obok siebie speców od PR to juz tak ma. W teorie p.Michalkiewicza nie wierzę on też tak ma , że wszędzie spiski, Żydzi etc.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Wink, Woda, ogień i powietrze

Komentarz został ukrytyrozwiń

"siły które rządzą Polska"? Masoni czy cykliści?

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 03.10.2012 14:32

Cóż Tusk jest już skończony w Polsce...za to zaczyna w Parlamencie Europejskim. Merkel mu miejsce zaklepie za zasługi... Zniszczył co mógł, okłamał wszystkich i z uśmiechem zbliża się do końca początku. Mam nadzieję, że po objęciu rządów przez opozycję ktoś zajmie się tym człowiekiem i prześwietli go dogłębnie. Frustracja tym człowiekiem nie ma końca...poza tym całe PO to bagno. Cała zbieranina służb bezpieczeństwa i ślizgaczy partyjnych formuje tą platformersów. Z przykrością stwierdzam, że Polska jest zbyt naiwna i brakuje jej dojrzałości i zainteresowania własnymi strukturami. Sam jestem młody - dlatego apeluję do młodych "NIE DAJCIE SOBIE PLUĆ W TWARZ". Nie bójcie się głośno mówić co uważacie i co jest dla was ważne. Walczcie o swoją dalszą przyszłość, a wtedy nikt nie będzie w stanie powstrzymać młodości. To właśnie nasz czas.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chciałoby się rzec: rączka rączkę myje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.