Facebook Google+ Twitter

Donald Tusk: "W sieci" to tygodnik ludzi nieprzyzwoitych

"Tygodnik "W sieci" jest gazetą ludzi nieprzyzwoitych"- powiedział dzisiaj Donald Tusk.

Donald Tusk dzisiaj odpowiadał na pytania dziennikarzy po tym, jak Sejm odrzucił wniosek o zorganizowanie referendum ws.
6-latków. Zapytany został między innymi o tygodnik "W sieci" i słynną okładkę tego tygodnika, na której widniał premier Tusk cieszący się w obecności Putina po katastrofie smoleńskiej. Lider PO nie odpowiedział na to pytanie, gdyż jak sam powiedział, nie ma zamiaru poświęcać czasu ludziom nieprzyzwoitym; a według niego z całą pewnością tygodnik "W sieci" taki jest. Przy okazji Tusk wyznał, że przez całe swoje życie stara się unikać ludzi nieprzyzwoitych. Co by nie mówić, będąc w polityce ciężko jest skutecznie kierować się tą zasadą; obcowanie z niegodziwcami jest nieuniknione.

Jednym z nich z pewnością jest Antoni Macierewicz, któremu Tusk zarzucił opowiadanie łajdactw. Chodzi tu oczywiście, o prace zespołu parlamentarnego do wyjaśnienia przyczyn katastrofy smoleńskiej. Donald Tusk powiedział, że ze względu na śmierć Tadeusz Mazowieckiego nie miał czasu odpowiadać na insynuacje Macierewicza, ale teraz z pewnością do tego wróci.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Śmieszny ten Tusk przecież on otacza się wyłącznie ludźmi nieprzyzwoitymi, skompromitowanymi, skorumpowanymi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.