Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

16191 miejsce

Donald Tusk zaczął "ćwierkać". Oficjalny profil premiera już na Twitterze

10 grudnia w serwisie mikroblogowym Twitter pojawił się oficjalny profil premiera Donalda Tuska. Profil ten został wydzielony z wcześniej działającego oficjalnego profilu Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Premier RP Donald Tusk / Fot. premier.gov.plO czym jeden z głównym polityków RP "ćwierka"? Na chwilę obecną mamy dwa wpisy odnoszące się do otrzymania przez Unię Europejską Pokojowej Nagrody Nobla.

Pierwszy z nich bardziej informacyjny i wyrażający swoje poparcie dla decyzji Komitetu Noblowskiego o przyznaniu właśnie tej organizacji tak zaszczytnej nagrody. W drugim wpisie porównuje młoda studentkę z Gdańska, która odbierała nagrodę w imieniu UE do Danuty Wałęsy, która odbierała nagrodę Nobla w imieniu męża 29 lat temu.

Mikroblog zyskał od razu sporą popularność, a na chwilę pisania tego artykułu ma on już ponad 12,5 tysiąca obserwujących. Jak potoczą się dalsze losy profilu premiera Donalda Tuska, czy zyska on taką popularność jak profil ministra Radosława Sikorskiego, o tym myślę przekonamy się niebawem.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

To dziennikarskie hieny będą miały do czego lgnąć... Już widzę te tytuły artykułów "Tusk zrobił literówkę! Spada poparcie PO".

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 11.12.2012 20:57

twitter, lawyer, czy layer?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.