Facebook Google+ Twitter

Donald Tusk został Człowiekiem Roku 2011

Taki tytuł nadał premierowi tygodnik Wprost. Donald Tusk otrzymał go po raz drugi. Pierwszy raz został uhonorowany w 2008 roku.

Donald Tusk / Fot. European People's Party, CC 2.0W rywalizacji o tytuł Człowieka Roku 2011 tygodnika Wprost Donald Tusk pokonał między innymi kpt. Tadeusza Wronę, prezydenta Bronisława Komorowskiego, ministra zdrowia Bartosza Arłukowicza oraz Leszka Millera.

Tytuł przyznaje redakcja tygodnika Wprost od 1991 roku. Wśród zwycięzców znaleźli się między innymi takie osobitości jak Lech Wałęsa (1995 r.), Wisława Szymborska (1996 r.), Jarosław Kaczyński (2005 r.), Leo Beenhakker (2007 r.), czy też Henryka Krzywonos i Justyna Kowalczyk w 2010 roku.

Oprócz redaktorów głos maja także internauci i czytelnicy. W tym roku najczęściej zgłaszanymi przez nich kandydatami byli Janusz Palikot wraz z kpt. Tadeuszem Wroną.

Oficjalna ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 7 lutego 2012 roku w Auli Politechniki Warszawskiej - podaje Wyborcza.pl

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (29):

Sortuj komentarze:

ubawiona
  • ubawiona
  • 08.02.2012 09:27

mamo hwala nas a kto ? wy mnie aja was ! tak lis do tuska !

Komentarz został ukrytyrozwiń
MG
  • MG
  • 07.02.2012 23:04

LIS TUSKOWI -WPROST LISOWI RUDOŚĆ LACZY ??

Komentarz został ukrytyrozwiń
a
  • a
  • 06.02.2012 16:23

Ci , którzy tu piszą i " kciukują " - naprawdą jesteście godni tylko jednej słusznej parii. Taki sam poziom !

Komentarz został ukrytyrozwiń
KrajRad-Radiofonii i Telewi
  • KrajRad-Radiofonii i Telewi
  • 06.02.2012 14:35

Nie dajmy mydlic sobie oczu. Przeciez za Mapetem stoi prawdziwy czlowiek roku, czyli Wladymir Putin, a obok Angela Merkel, ktora jest druga reka ruszajaca naszym Mapetem. Jesli juz ktos dojrzal jakies wspanialosci w Mapecie Tusku, niech odda nalezny honor nie kukle, ale tym, ktorzy nia kieruja.

Komentarz został ukrytyrozwiń
edwin
  • edwin
  • 06.02.2012 11:24

Ubiegły rok Chińczycy obchodzili jako rok (chyba) smoka, a my mieliśmy rok gnidy !

Komentarz został ukrytyrozwiń
john
  • john
  • 06.02.2012 09:37

Wprost zawsze właził do dupy partii rządzącej

Komentarz został ukrytyrozwiń
piotr-lem
  • piotr-lem
  • 06.02.2012 09:33

rozkaz /czerwona pajęczyno/-atakować PIS Kaczyńskiego -z poważaniem " bolek "

Komentarz został ukrytyrozwiń
tomisława
  • tomisława
  • 06.02.2012 08:38

Jaki człowiek taki rok ! A rok był chujowy ... Nawet trafny wybór.

Komentarz został ukrytyrozwiń
adsenior
  • adsenior
  • 06.02.2012 05:30

Przypominają mi się słowa Dunikowskiego: WIDZIAŁEM, POMNIKI Z GRANITU, WIDZIAŁEM I Z GLINY, ALE NIGDY Z WAZELINY!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Piotr
  • Piotr
  • 06.02.2012 05:13

Raczej powinien zostać Partaczem Roku