Facebook Google+ Twitter

"Don't Panic, We're from Poland!" - festiwal z polskimi towarami eksportowymi

Już w piątkowy wieczór rusza w stolicy festiwal muzyczny "Don't Panic, We're from Poland!". "To rzadka sytuacja, kiedy możemy chwialić się światu polską muzyką" - piszą organizatorzy. Zagrają m.in. Illusion, Skinny Patrini, Öszibarack, Kamp!. Twilite.

 / Fot. Mat. prasowe/www.dontpanicfestival.plZespoły, które wystąpią w ramach festiwalu, mogą pochwalić się osiągnięciami nie tylko na polskiej scenie, ale i na arenie międzynarodowej. Organizatorzy chwalą na stronie wydarzenia, że zagra "precyzyjnie wyselekcjonowana czołówka krajowej muzyki".

Usłyszymy utwory zarówno rockowe, jak i elektroniczne, śpiewane po polsku i po angielsku. Gratką dla fanów rocka będzie występ zespołu Illusion, który po wielu latach nieobecności na scenie, powraca z nowym materiałem. Illusion powstał już w 1992 roku.Innym zespołem godnym zobaczenia jest trójmiejski duet Skinny Patrini. Tworzą go Michał Skórka, kompozytor, połówka odpowiedzialna za instrumenty oraz... nauczyciel języka angielskiego i Anna Patrini, wokalistka i autorka tekstów. Duo gra muzykę elektroniczną w połączeniu z wizualizacjami. Występowali m.in. na Open'erze i Orange Warsaw Festivalu, koncertowali wielokrotnie za granicą. Ich muzyka znalazła się na ścieżce dźwiękowej do filmu Galerianki, m.in. utwór Delicious.

Cały program festiwalu znajdziecie na stronie internetowej "Don't Panic, We're from Poland!". Bilety wahają się od 15 do 60 złotych. Koncerty będą odbywały się przez dwa dni w trzech miejscach. W piątek na Torwarze (Open Stage) i w klubie Powiększenie (Noise Stage). Sobotnie sceny to Teatr Dramatyczny (Main Stage) i Cafe Kulturalna (Alter Stage).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.