Facebook Google+ Twitter

Dopadła cię chandra? Idź w weekend do Capitolu!

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2011-10-27 08:30

Czujesz, że wiele spraw przestaje cię cieszyć i coraz częściej masz ponury nastrój? Wybierz się do Capitolu.

Hanna Śleszyńska jako Judy Garland. / Fot. Dawid ZałęskiChandry, szczególnie tej jesiennej, nie można lekceważyć. Trzeba się jej jak najszybciej pozbyć. Sposobów na jej zwalczenie jest wiele. Jednym z nich jest wyprawa do warszawskiego Teatru Capitol. Wystawiane tam spektakle będą najlepszym lekarstwem na poprawę samopoczucia. Oferta kulturalna jest interesująca i każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Już 28 października o godz 19. zobaczymy "Morderstwo w hotelu". W spektaklu zobaczymy jak cienka jest granica między miłością a nienawiścią. Bohaterowie, uwikłani w trójkąt miłosny, uciekają się do działań mało dyplomatycznych.

W rolach głównych wystąpią: Magdalena Wójcik, Jerzy Bończak, Jacek Borkowski, Piotr Polk.

Następnego dnia o godz. 19.30 do Capitolu zawita "Własność znana jako Judy Garland". To jedyna okazja aby podejrzeć sławną aktorkę w momentach jej życiowych wzlotów i upadków, zaglądać w jej duszę i poznawać jej osobiste tajemnice. W rolę Judy wcieli się Hanna Śleszyńska."Klimakterium... i już" / Fot. mat. Teatru Capitol

Natomiast w niedzielę o godz. 16 i 19.30 i w poniedziałek o godz. 19 dopadnie cię "Klimakterium... i już" . W tej sztuce cztery wspaniałe aktorki opowiadają i śpiewają o trudnym okresie życia, który nie ominie żadnej z kobiet.

Występują: Krystyna Sienkiewicz, Ewa Złotowska, Małgorzata Gadecka, Ewa Cichocka, Grażyna Zielińska, Mirosława Krajewska, Elżbieta Jodłowska, Elżbieta Okupska, Małgorzata Duda, Iga Cembrzyńska, Elżbieta Jarosik, Ewa Śnieżanka.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.