Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7067 miejsce

„Dopalacze kradną życie“ – akcja wspierana przez „Na sygnale“

Inicjatywa „Dopalacze kradną życie“ jest przeciwna dopalaczowym zbrodniom, popiera życie wolne od narkotyków i dopalaczy. Każdy może dołączyć do wsparcia akcji. Ty również. Powiedz, że „Dopalacze kradną życie“.

Problem dopalaczy jest ostatnio bardzo często nagłaśniany w mediach, poruszany w radio i telewizji. Tak będzie i tym razem. Do nagłaśnienia całej inicjatywy dołączył serial „Na sygnale“. To właśnie w 93. odcinku nowej serii perypetii medycznych ratowników z Leśnej Góry poruszony zostanie trudny temat dopalaczy. W odcinku zatytułowanym „Piekło“ o skutkach brania używek przekona się m.in córka dr. Banacha (Wojciech Kuliński przyp. red), Zosia. (Edyta Bełza przyp. red.)
Logo kampanii
Historia, która zostanie zaprezentowana ma na celu uświadomienie, jak tragiczne mogą być skutki brania używek, ale również pokazanie, jak trudne jest udzielenie pomocy przez lekarzy osobie, która wypróbowała je lub co gorsza – przedawkowała.

Aktorzy serialu „Na sygnale“ oprócz stworzenia specjalnego odcinka, poświęconego tej tematyce, zrobili sobie również zdjęcia z logo akcji. W sesji udział wzięli wszyscy aktorzy z karetki – Wojciech Kuliński, Lea Oleksiak, Dariusz Wieteska, Monika Mazur, Tomasz Piątkowski, Agata Załęcka oraz Konrad Darocha.
Aktorzy serialu
Sprzeciw się braniu dopalaczy! Wesprzyj akcję i przyznaj, że kradną życie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Środki odurzające nigdy nie wpływają korzystnie na ludzkie życie. Dopalacze zawierają wśród nich szczególne miejsce. Wprawdzie wiele się mówi o walce z nimi i ich zwalczaniu, ale skutki są znikome. Ciągle są nowe ofiary, a zwłaszcza wśród ludzi młodych. Budowanie świadomości społecznej o szkodliwości dopalaczy jest jak najbardziej wskazane.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak...ciekawy, pouczający artykuł byle tak dalej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.