Facebook Google+ Twitter

Dopalacze = Wypalacze

Wśród młodych ludzi coraz popularniejsze stają się dopalacze, będące substancjami bardzo niebezpiecznymi dla zdrowia i życia.

 / Fot. http://wypalacze.com.pl/page/2/
Dopalacze (a raczej wypalacze) to substancje o działaniu psychoaktywnym. Działają na ludzki organizm tak, jak narkotyki, a w połączeniu z narkotykami i alkoholem mogą spowodować paraliż lub nawet zgon.

Targi aktywności

Jak można przeczytać na stronie wypalacze.com, 17 października w Kaliszu odbędą się targi aktywności. Targi te mają na celu pokazanie, że można spędzać wolny czas bez wspomagaczy. Na terenie kaliskiej hali Arena swoje stanowiska rozstawią organizacje wolontariackie oraz sportowcy. W tym dniu będą się też odbywały koncerty - będzie można
posłuchać muzyki elektronicznej, hip hopu oraz rockowego brzmienia.


Więcej na wypalacze.com.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (27):

Sortuj komentarze:

kowalski jan
  • kowalski jan
  • 04.10.2010 17:21

A ja uważam ze dopalacze to jeden wielki syf o którym jak narazie nic nie wiadomo bo kto tu odpowie z czego to gówno się składa i ile potrzeba aby przedawkować????Nikt! paliłem mj w potężnych ilościach bez konsekwencji zdrowotnych po jednej próbie z tajfunem
straciłem przytomność na ponad godzinę wystarczyło jedno szkło każdy ma inny organizm dziś pali się to fajnie jutro po tym gównie wąchamy kwiatki a gościu ze sklepu ma w dupie to ze zdechliśmy i dalej trzepie kasę na cudzym zdrowiu nie przekonuje aby każdy to zostawił tylko ocenił czy warto pchać w swój organizm takie gówno przecież do diesla nie lejecie opałówki ze względu na późniejsze koszty naprawy potężne koszty no i prawo oczywiście więc po h....j robić to z własnym organizmem dziś nie biorę żadnych używek po tamtej akcji z tajfunem nawet mj tylko alkohol i to okazyjnie bo nigdy za nim nie przepadałem

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Atsimer - czym jest dla ciebie toleracja tyk ze sprzedaje sie drucizny "

To nie są trucizny. Czy ktoś ci to każe kupować ? Nie chcesz - nie kupuj!

I nie wtrącaj się do tego co kupują inni.
Chyba, że naprawdę lubisz wsadząć swego wścibskiego nosa w prywatne życie innych ludzi. Ale zdaj sobie sprawę z tego, że oni sobie tam Ciebie wcale nie życzą...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pisałem o tym tutaj link /MP

Komentarz został ukrytyrozwiń

Atsimer - czym jest dla ciebie toleracja tyk ze sprzedaje sie drucizny

Komentarz został ukrytyrozwiń

Atsimer - moich wypowiedzi jest 8 jak dobrze przeliczyłem je wiec o co tobie kaman ??

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie wiem czy dysusja jest "gorąca"?.... Pan Paweł chyba niepotrzebnie sie ekscytuje tą dyskusją, bo połowa wpisów jego jego autorstwa :0))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hipokryzja Młodych Demokratów polega na tym, że protestują przeciw Dopalaczom (w sposób bardzo prymitywny zresztą, a po udanej medialnie akcji idą schlac się piwem :-)

Nie ma rzeczy nieszkodliwych - szkodliwa jest sól, i kawa, cukier, węgiel, woda (bo można zapić się na śmierć jak ten pan http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Wypil-za-duzo-wody-i-umarl,wid,9619313,wiadomosc.html , szkodliwe są i przedawkowane dopalacze. Ale o ile bardzo łatwo przedawkować alkohol (wystarczy 4 promile by spowodować zgon), o tyle śmiertelne przedawkowanie dopalaczy nie udało się jeszcze nawet największym kretynom.

Niestety, to że ktoś uważa inaczej niż Ty, nie oznacza, że nie ma wiedzy. To juz jest szczyt narcyzmu :-) Wystarczy skorzystać z odpowiednich źródeł, o których prasa rzadko wspomina, bo jest to niepoprawne politycznie. Mowa o przemilczanych (choć nie zawsze) badanich naukowych, których wybór systematycznie prezentowany jest przez International Association for Cannabis as Medicine ( http://www.cannabis-med.org/ ).

Gdyby było oficjalnie sprzedawane jako środek do spożycia, byłoby wycofane przez Sanepid. Żeby ominąć te chore prawo, jakie jest w Polsce, trzeba sprzedawać to oficjalnie do celów kolekcjonerskich. Klauzula ta wynika tylko ze zbyt restrykcyjnego, ograniczającego indywidualną wolność każdego człowieka, chorego prawa w Polsce.

Nie chcesz - nie kupujesz. Jak ja nie lubię np. krewetek i małż - to nie kupuję i nie krytykuję. Tak dziś ciężko o tolerancję i pokój między ludźmi...:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Atsimer - naoisałeś/aś ''w innym Młodzi Demokraci udawali trupa pod sklepem.'' którym to mieście ??

Komentarz został ukrytyrozwiń

Widze ze dyskusja trwa i bardzo goraca jest

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 12.09.2009 17:56

Jak Atsimer chce - to niech zażywa, ostatecznie każdy z nas ma (podobno, bo niektórzy raczej wolą modę!) wolną wolę...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.