Facebook Google+ Twitter

Dopalacze.com - powtórne wcielenie

Twórcy sieci handlowej Dopalacze.com, obeszli polskie prawo "w bezpiecznej odległości". W sieci radzą sobie bardzo dobrze.

Strona Dopalacze.com w aktualnej odsłonie / Fot. Fot. mój print screenO problemie z dopalaczami już w W24 pisałam. Między innymi o tym, że Na stronie Dopalacze.com odpalono licznik odszkodowań

Po wygranej tylko pozornie walce rządu z gigantyczną siecią handlową, obserwujemy spektakl szyderstwa z prawa, rządu i obywateli. Gdy wejdziemy na stronę Dopalacze.com i klikniemy w duży napis na środku strony: "Reinkarnacja", A to strona sieci Dopalacze.com w odsłonie na zagranicznym serwerze. Tym razem odsłona nosi tytuł: www.Funboosters.com / Fot. Fot. mój print screenzostaniemy automatycznie przekierowani na stronę sieci, utrzymywaną na zagranicznych serwerach, zapewne w kraju wolnym od zakazu handlu dopalaczami.

Czy nasze państwo stało się bezradne wobec handlarzy, którym kiedyś samo omylnie zalegalizowało handel "trucizną"? Czy magazyny z "tabsami" w dalszym ciągu znajdują się na terenie Polski? Co tym razem zrobi rząd, by walczyć z problemem tylko pozornie rozwiązanym?

Aktualny wygląd strony Dopalacze.com / Fot. Fot. mój print screenKilka dni minęło od odsłony strony Dopalacze.com pod tytułem "Reinkarnacja", aktualnie twórcy strony Dopalacze.com zastosowali nieco dyskretniejsze "przeniesienie" na stronę z zakupami, wystarczy kliknąć w enigmatyczny obraz na środku strony...

Z wyegzekwowaniem zakazu handlu dopalaczami na podstawie ustawy pojawiły się problemy, dotyczące handlu dopalaczami w „sieci”. Ustawa "antydopalaczowa" ("spisana na szybko") okazała się wielce niedoskonała - nie przewiduje się w niej m.in. handlu dopalaczami przy użyciu serwerów w innych krajach oraz nie dopuszcza ona możliwości dokonywania "kontrolowanych zakupów" przez służby naszego kraju.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Rafal
  • Rafal
  • 14.12.2010 09:32

"spektakl szyderstwa z prawa, rządu i obywateli"

Ale urwała!..

Spektakl szyderstwa z prawa, rządu i obywateli zafundował nam Donald Tusk, forsując kretyńską ustawę bez zająknięcia, że powodem zaistniałej sytuacji jest złe prawo narkotykowe w Polsce.

Tak to jest, jak się ludziom bez wiedzy i wykształcenia pozwala decydować o sprawach, które ich przerastają. Warto by było podliczyć koszta tzw. wojny z dopalaczami, odnieść je do efektów i rozliczyć polityków, którzy wprowadzili głupie i szkodliwe ustawy.

No bo - słowami wieszcza - jeśli nie idioci i kretyni, to sabotażyści i dywersanci. Ale nie posuwajmy się do brzydkich insynuacji, że za tymi ruchami stoi ochrona mafii amfetaminowej w Polsce, która jest kontrolowana przez polskie służby specjalne...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Rząd musi dzielnie walczyc z konkurencją dla organizacji przestępczych sprzedających narkotyki nielegalnie. Wszak za coś gangsterzy płacą politykom te łapówki, by móc sprzedawac "towar" za wywindowane ceny.

Komentarz został ukrytyrozwiń
rudylisek
  • rudylisek
  • 10.12.2010 01:24

Rząd to jest jak król Anty-Midas - czego się nie dotknie obraca się w g...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.