Facebook Google+ Twitter

Dope D.O.D. i inni na ArtDeRue Feście. Ruszyła sprzedaż biletów

Eldo, Rasmentalism, Strana Vychodna jako support, a na deser Dope D.O.D. Znamy szczegóły tegorocznego ArtDeRue OpenAir Festivalu! Na Ticketpro.pl można już zamówić bilety. Impreza odbędzie się 10 i 11 października w Rzeszowie

Gwiazdą wieczoru pierwszego dnia ArtDeRue OpenAir Festivalu 2014 będzie holenderska grupa Dope D.O.D. / Fot. Mat. promocyjne ArtDeRueLine-up pierwszego dnia ArtDeRue OpenAir Festivalu powiększa się o gwiazdę zagraniczną. Na scenie pojawi się holenderska grupa hip-hopowa Dope D.O.D. Jak już pisaliśmy, przed nią zagrają m.in.: Jarecki i BRK, Ten Typ Mes i Pokahontaz. Piątkowy support należeć będzie do lokalnego artysty, Homexa.W sobotę, 11.10., sporą dawkę emocji i dobrych dźwięków dostarczą nam z pewnością: K2, Bob One z Bas Tajpanem, Eldo oraz Rasmentalism. Jako support wystąpi Strana Vychodna. Headlinerem tego dnia będzie GrubSon.

Koncerty właśnie tych muzyków powinny być nie lada gratką dla uczestników festiwalu. – Wybór artystów, którzy w tym roku zagrają na ArtDeRue jest nieprzypadkowy. Praktycznie każdy z wykonawców jest albo świeżo po wydaniu nowego albumu, albo nie miał jeszcze nigdy okazji promować go w Rzeszowie – tłumaczy Paweł Wawrzycki, jeden z organizatorów z ramienia ArtDeRue i agencji SPOT. Przypomnijmy, że 2. edycja imprezy będzie wyjątkowa także pod względem gatunkowym. – Zaprosiliśmy reprezentantów hip-hopu, reggae, ragga czy dancehallu, ale także sceny funkowej i elektronicznej – podkreśla Wawrzycki.

Na ArtDeRue Feście 2014 wystąpią: Jarecki & BRK, Ten Typ Mes, Pokahontaz, Homex, K2, Bob One z Bas Tajpanem, Eldo, Rasmentalism, Strana Vychodna i GrubSon / Fot. Mat. promocyjne ArtDeRueImprezę poprowadzi Eskaubei. After party po całym festiwalu (w nocy z soboty na niedzielę) zagrają: DJ Phunkill, DJ Noriz i DJ Zoltan. Bilety na ArtDeRue Fest 2014 dostępne są już na Ticketpro.pl (kliknij, aby zamówić). Można nabyć je również stacjonarnie w sieci salonów EMPiK, Saturn i Media Markt. Zainteresowani mają do wyboru wejściówkę jednodniową (40 zł w przedsprzedaży, 50 zł od 11.09.) lub karnet na całą imprezę (50 zł w przedsprzedaży, 80 zł od 11.09.).

Partnerem tegorocznej edycji ArtDeRue Festu jest Agencja Artystyczno-Wydawnicza MaxFloRec. Patronatem medialnym wydarzenie objęli: Czwórka Polskie Radio, Co Jest Grane, Kino Polska Muzyka, Legalna Kultura, DlaStudenta.pl, CGM.pl, Popkiller.pl, Hip-Hop.pl, RapPortal.pl, RapDuma.pl, RRR.com.pl i hip-hopowy magazyn internetowy VAIB. Więcej szczegółów na www.artderue.com.pl, MaxFlo.pl i na stronie wydarzenia na Facebooku.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.