Facebook Google+ Twitter

Doradca Andrzeja Leppera popełnił samobójstwo w czerwcu

Były doradca Andrzeja Leppera ds. kultury i dziedzictwa narodowego Wiesław Podgórski, popełnił samobójstwo pod koniec czerwca br.

 / Fot. Marek Silarski/CC A-S A 2.5G/WikimediaJak ustalił portal tvp.info Andrzej Podgórski był doradcą Andrzeja Leppera w czasie, gdy był on ministrem rolnictwa. Zajmował się projektem budowy na polach pod Grunwaldem monumentalnego pomnika, upamiętniającego bitwę z 1410 r.

Po wygranych przez PO ostatnich wyborach Podgórski został lobbystą i dalej starał się przekonać posłów do budowy pomnika. W dalszym ciągu utrzymywał też silne związki z Samoobroną. Po samobójczej śmierci Podgórskiego, Andrzej Lepper na stronie internetowej Samoobrony zamieścił wówczas kondolencje: "Odszedł nasz Kolega i Przyjaciel oraz wieloletni współpracownik Wiesław Podgórski. Łącząc się w żalu z rodziną oraz bliskimi zmarłego, w imieniu działaczy i sympatyków Samoobrony oraz własnym, składam wyrazy głębokiego współczucia. Żegnaj Wiesławie".

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.