Facebook Google+ Twitter

Dorn organizuje pikietę "w obronie matoła" pod Kancelarią Premiera

Ludwik Dorn zapowiedział, że 3 czerwca pod Kancelarią Prezesa Rady Ministrów odbędzie się pikieta w obronie wolności nazywania premiera "matołem". Jest to reakcja na kary dla kibiców Jagiellonii Białystok.

 / Fot. Piotr VaGla Waglowski, http://www.vagla.pl/Domena publicznaLudwik Dorn opisał pomysł w "Liście otwartym do obrońców wolności przed państwem policyjnym", zamieszczonym na własnym blogu. "Wolność w potrzebie! Zwracam się do Państwa, sprawdzonych i wiarygodnych bojowników o tę jedną z najwyższych ludzkich i konstytucyjnych wartości. Dowiedliście swojej determinacji, odwagi, moralnej integralności, kiedy broniliście wolności przed policyjnym państwem PiS, także i przede mną, wówczas ministrem właściwym ds. wewnętrznych." - zwraca się Dorn do m.in. do Adama Michnika, Katarzyny Kolendy-Zaleskiej i Moniki Olejnik.

ABW u autora strony Antykomor.pl. PiS protestuje w jego obronie


Wzywa też ich do udziału w Komitecie Honorowym pikiety w obronie "matoła", zapowiadając, że odbędzie się ona 3 czerwca przed Kancelarią Premiera.

Dorn ironizuje, że adresaci listu widzieli "wolność kroczącą ścieżkami dziejów" w wypowiedzi Lecha Wałęsy, w której nazwał on Lecha Kaczyńskiego "durniem".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

Eliza Maczek
 • Eliza Maczek
 • 03.06.2011 22:53

Ludwik Dorn to jeden z niewielu myślących samodzielnie polityków. Bardzo go szanuję. Pikieta fantastyczna, oddaje poziom umysłów obecnie rządzących i niestety, przykro to powiedzieć, ale nasz kraj zamienia się w Pacanów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kto to jest Dorn ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ślązak
 • Ślązak
 • 22.05.2011 13:00

Dornowi przeszkadza rząd Premiera Tuska i jest gotów dołączyć do kiboli, a nawet bandytów stadionowych, aby zaszkodzić PO. Zobaczymy kto ma rację. Tusk jest normalny i odważny, zamknie każdy stadion, nawet na godzinę przed finałem Mistrzostw Europy, jeśli uzna, że jest zagrożenie dla kibiców - DORN TEGO NIE CZUJE, BO WSZYSTKO ROBI WYŁĄCZNIE DLA WŁADZY I PIENIĘDZY, A NA SPORCIE SIĘ NIE ZNA.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Zwykły robotnik
 • Zwykły robotnik
 • 22.05.2011 12:48

Ludwik Dorn to kombinator, który zrobi wszystko aby siedzieć w ławie poselskiej, nawet pijany, ale nie trzeba pracować jak "zwykły robotnik". Pieniądze z naszych podatków są dla niego lepsze i zdecydowanie większe niż pieniądze ludzi pracujących na nasz chleb powszechny.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Też mi się wydaje, że inaczej nie uzmysłowi się sobie samemu i innej władzy elementów jej absurdalności. A zachęta dla Michnika i Olejnik to sprytne posunięcie i jakże prawdziwe.
Zawsze "pure nonsens i prześmiewczość" jest bezpieczniejsze od realizmu i bezpośredniego nazywania rzeczy po imieniu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan Osiecki
 • Jan Osiecki
 • 22.05.2011 11:58

Takie zero jak Dorn nie jest wart mojej uwagi,mam nadzieję,że zniknie z polityki na zawsze i Kaczor go na listę nie wystawi,jego miejsce to kolejka po zasiłek do bezrobotnych.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Bronek
 • Bronek
 • 22.05.2011 11:00

A ja łączę się w BULU z DONKIEM z powodu chamstwa kiboli, oraz NADZIEJI ,że Donek następnym razem pośle przeciwko nim większy oddział zuchów z ABW, którzy ostatacznie przepędzą tę swołoch gdzie pieprz rośnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Zygmunt z Kapuscisk
 • Zygmunt z Kapuscisk
 • 22.05.2011 10:22

A.... to ten pijak z pisu, co to tak stęka i kwękj jak mówi yyyyyyy eeeeeeeeee óóóóóóóóóóóóóó, ąąąąąąą ęęęęęęęęęęęęę fjubździu itd. Niech sobie robi co chce, tylko niech mi nie włazi do mojego monitora.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Krzysztof Grabski
 • Krzysztof Grabski
 • 22.05.2011 10:08

Temat zastępczy jak 99% procent na tym forum.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Skończył czytac bajki w Pacanowie?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.