Facebook Google+ Twitter

Dorn wieszczy zmiany personalne w PiS

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-06-12 17:15

Podczas konferencji prasowej w Sejmie były marszałek Sejmu Ludwik Dorn powiedział, że prezes Jarosław Kaczyński robi błąd próbując przekonać, że PiS nie przegrał wyborów, mimo że wyniki mówią co innego. Ludwik Dorn przewiduje, że w Prawie i Sprawiedliwości niebawem nastapią zmiany personalne.

Dorn podkreślił, że po wyborach niektórzy politycy PiS stali się odważniejsi. Były wiceprezes PiS jest przekonany, że Jarosław Kaczyński będzie szukał teraz "ofiary" konfliktu wewnątrz partii. Zdaniem Dorna będzie to poseł Zbigniew Girzyński.

Ludwik Dorn wyjaśnił także okoliczności swojego spotkania ze Zbigniewem Ziobrą, o którym napisał dzisiejszy "Fakt". Poinformował, że spotkał się z nim dwukrotnie: raz w sejmowej kawiarence, a następnie w restauracji. Były marszałek Sejmu powiedział, że wyjaśnili sobie okoliczności ich wcześniejszrgo sporu.

Polityk zaprzeczył, że był eskortowany przez funkcjonariuszy do miejsca, gdzie umówił się z byłym ministrem sprawiedliwości. "Fakt" napisał, że Ludwik Dorn wezwał patrol policji i straży miejskiej, który miał go potem konwojować.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.