Facebook Google+ Twitter

Dorociński zagra dziennikarza śledczego w serialu Pakt. HBO nie nakręci kontynuacji Watahy

Marcin Dorociński zagra dziennikarza śledczego w nowym serialu stacji HBO pt. "Pakt". Przy okazji stacja ujawniła, że kontynuacji nie doczeka się inny serial - "Wataha".

 / Fot. materiały prasowe10 marca rozpoczęły się zdjęcia do nowej produkcji HBO "Pakt". W roli głównej zobaczymy Marcina Dorocińskiego. Aktor wcieli się w dziennikarza śledczego, którego poznajemy w czasie burzy medialnej, którą wywołał swoją ostatnią publikacją. ostatnia publikacja prasowa.

Reżyserem serialu jest Marek Lechki. - Pakt to pełna intensywnych emocji filmowa opowieść o ludziach mojego pokolenia, którzy rozpoczęli swoje dorosłe życie w latach dziewięćdziesiątych. Osadzona we współczesnej, tętniącej życiem Warszawie, jest dla mnie także próbą spojrzenia wstecz, co przyniosła nam transformacja 1989 roku – mówi Marek Lechki, reżyser serialu.

Zdjęcia do produkcji HBO Pakt potrwają do połowy lipca. Serial będzie realizowany głównie w Warszawie. Premiera w HBO planowana jest na jesień tego roku.

Czytaj także: Kultowy film animowany Dumbo doczeka się nowej wersji. Wyreżyseruje ją Tim Burton


Przy okazji już wiadomo, że kontynuacji nie doczeka się serial "Wataha", który emitowany był w 2014 r. i opowiadał historię zamachu na stanicę Straży Granicznej w Bieszczadach.

Źródło: AIP/HBO

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.