Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

33460 miejsce

Dorota Osińska: „Teraz“ - Nowa płyta!

Jest utalentowaną wokalistką, która po udziale w programie „Voice of Poland“, w którego drugiej edycji zajęła drugie miejsce nabrała odwagi i wiary w siebie. Dorota Osińska prezentuje trzecią płytę w karierze.

Okładka płyty

„TERAZ“ to nowy krążek Doroty Osińskiej, na którym można znaleźć dwanaście piosenek, każda podana w nieco innym muzycznym klimacie. Stylistycznie zróżnicowane utwory na płycie Doroty dobrane są tak, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jedną z ciekawostek o płycie jest fakt, że w wykonaniu piosenki „Coś z Cohena“ swój gościnny udział ma sam aktor, Zbigniew Zamachowski. Sana Dorota przyznaje, że „TERAZ“ to płyta bardzo dla niej ważna. Czym różni się od wcześniejszych płyt artystki? Dorota wydała wcześniej dwa albumy, „Idę“ oraz „Kamyk zielony“.

Zdjęcie z sesji okładkowej do płyty
Czy płyta „TERAZ", która swoją premierę miała 5 listopada powtórzy sukces poprzednich oraz sukces występu Doroty w „Voice of Poland“ (druga edycja) a także fenomenalnego wykonania „Calling You“?

Głównym singlem z płyty jest piosenka "Szaleć", którą Dorota wykonała w piątek, 8 listopada w programie "Pytanie na śniadanie".Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.