Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

21145 miejsce

Dorota Wellman ofiarą Hakera Umysłu! Szok w Studio TVN! (Wideo)

Łukasz Płoszajski w czwartek był gościem Doroty Welman i Marcina Prokopa w DD TVN.

Gospodarze programu chcieli na własnej skórze poczuć zdolności Płoszajskiego, dlatego podczas emisji programu Łukasz przeprowadził eksperyment telepatii, wspólnie z Dorotą Wellman. Jaki był jego finał?!

Zobaczcie sami!
Dorota Wellman ofiarą Hakera Umysłu! Szok w studio TVN! (Wideo)
Łukasz Płoszajski już po raz drugi odgadł myśli podczas programu na żywo. / Fot. Fot. Zdjęcie nadesłane
Łukasz poprosił prowadzącą, żeby pomyślała o czymś, co można narysować. Wellman miała wyobrazić sobie wielki biały ekran, gdzie przeniesie rysunek, który pojawił się w jej głowie. Po chwili oboje narysowali dokładnie to, o czym pomyślała prowadząca! Szok przeżyła i Dorota i obok siedzący Marcin Prokop, który bacznie przyglądał się całej sytuacji i z całych sił próbował rozwiązać zagadkę tego fenomenu… Okazało się, że Płoszajski po raz kolejny odczytał myśli podczas programu live! Jak do tego doszło?! Dorota Wellman była tak zaskoczona przebiegiem eksperymentu, że chwilę później miała problemy z liczeniem do sześciu, co widać dokładnie na materiale wideo.
Dorota Welman ofiarą Hakera Umysłu! Szok w studio TVN! (Wideo)
Płoszajski jest sceptykiem i racjonalistą. Nie wierzy żeby jakikolwiek jasnowidz mógł chodzić po tym świecie. / Fot. Fot. Zdjęcie nadesłane
Pytanie, jak Łukasz to robi, jest chyba najczęstszym, które ostatnio pada. Pojawiło się i tym razem. Łukasz odpowiedział krótko: „Poproszę o następne pytanie“. W każdym razie coraz więcej osób jest zafascynowanych umysłem Płoszajskiego i filmami, które zamieszcza na swoim kanale YouTube.
Dorota Wellman ofiarą Hakera Umysłu! Szok w studio TVN! (Wideo)
Łukasz po raz kolejny wprawił ludzi w osłupienie. Zdradził jednak, że swoich umiejętności uczył się latami i nie jest to żaden dar z którym można się urodzić. Przyznał również, że sam jest sceptykiem i racjonalistą i nie wierzy żeby jakikolwiek jasnowidz mógł chodzić po tym świecie. Swoją drogą ciekawe, czy te słowa dotarły już do Jackowskiego, który od lat przekonuje Polaków do swoich supermocy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.