Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

45405 miejsce

Dość minimalizmu, wybierzmy Miss i Mistera „Każdego Wieku”

Media doniosły ostatnio o wyborze Miss i Mister Trzeciej Młodości (miss i mister emerytów). Wcześniej znane już były wybory Miss Polski, Miss Nastolatek a nawet Mister Polski.

Miss "dziestolatkow" / Fot. Andrzej SadowskiCzas zakończyć z minimalizmem typowym dla Polaków i ogłosić ogólnopolskie wybory miss i mister „każdego wieku”, tzn. Miss i Mister nastolatków, dwudziestolatków, trzydziestolatków, czterdziestolatków, pięćdziesięciolatków, sześćdziesięciolatków, siedemdziesięciolatków, osiemdziesięciolatków, dziewięćdziesięciolatków i stulatków.

Zorganizowanie eliminacji tak, aby finały konkursów kolejnych „dziestolatków” odbywały się co miesiąc na antenie telewizji publicznej, zapewniłoby nam ciekawy i emocjonujący program w telewizji prawie przez cały rok. Nie wspominając, ile znowu wyprodukowalibyśmy „gwiazd” z szarych obywateli. To by się mogło wszystkim spodobać, tym bardziej, gdy w pozostałych dwóch miesiącach wybralibyśmy jeszcze miss i mister open z wybranych „dziestolatków”.

Myślę, że ja jako pomysłodawca tych oszałamiających gali, miałbym zapewniony przez organizatorów udział w jury konkursu. Aby nie umniejszać wagi powyższej propozycji. Nie zaproponuje tu wyborów miss i mister wszelkich zawodów i instytucji, o politykach, sportowcach, rencistach i emerytach itp. nie zapominając. Para: miss i mister miesięcznie to w sam raz, aby nie umniejszać rangi tego przedsięwzięcia, a więc do ogólnonarodowych wyborów marsz!


Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Marsz
  • Marsz
  • 24.01.2012 17:43

Zabrakło "wojska"?.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jestem za, a ta pani na zdjęciu to miss jakiego wieku?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2016 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.