Facebook Google+ Twitter

Doświadcz Peru 25 i 26 listopada w Warszawie

Mieszkasz w Warszawie lub okolicach i marzysz o podróży do Peru? Lepiej być nie może. Przygotuj się, a potem ruszaj. Na Dni Kultury Peruwiańskiej w stolicy Polski.

 / Fot. Piotr Maciej MałachowskiJeśli góra nie przyszła do Mahometa, to Mahomet może przyjść do góry. A dokładnie do Instytutu Cervantesa przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie. To tam 25 i 26 listopada odbędą się Dni Kultury Peruwiańskiej nazwane przez organizatorów nowocześnie - Peru 4D.

4D, bo chodzi o co najmniej cztery wymiary konfrontacji z dawnym krajem Inków. Będą między innymi wystąpienia związanych z Peru ludzi, którzy opowiedzą o współczesności tego państwa, warsztaty edukacyjne dla dzieci, koncerty muzyczne, konkurs fotograficzny, projekcja filmu, dyskusja o różnorodności kulturowej i tożsamości Peruwiańczyków, festiwal gastronomiczny, podczas którego będzie można spróbować peruwiańskich potraw, a na koniec gorąca fiesta.Peru 4D organizowane jest przez stowarzyszenia Fuerza Perú i Puente pod honorowym patronatem Ambasady Peru w Polsce i merytorycznym patronatem Centrum Studiów Latynoamerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego.

Szczegółowy program tego wydarzenia dostępny jest tutaj --->>>

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 23.11.2011 09:05

Ekstra! :)) Poza tym w niedzielę też odbywa się fiesta iberyjska: link . To tak... dla wszystkich miłośników kultury latynoamerykańskiej i iberyjskiej (:

Komentarz został ukrytyrozwiń

Może się uda

Komentarz został ukrytyrozwiń

Świetna informacja!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.